×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
1. marts, 2017
Drukāt

Mistiski pievilcīgās zaļās acis. Kāds ir to noslēpums? (2)

ShutterstockShutterstock

Zaļas acis poētiski dēvē par smaragda, malahīta vai jūras krāsas acīm, apbrīnojot to izstaroto teju vai maģisko mirdzumu.

Zaļa acu krāsa nemaz nav tik reta, bet tās iespējamas visnotaļ plašā toņu spektrā nekā vienkārši “zaļas”: ir cilvēki ar pelēkzaļām, brūni zaļām, olīvzaļām acīm, ir arī acu krāsa, ko dēvē par hameleona krāsu, kas slēpjas aiz citiem toņiem vai mainās atkarībā no apkārtējās vides krāsām vai cilvēka noskaņojuma.

Senajās civilizācijās zaļaicainas sievietes bieži dēvēja par burvēm un zintniecēm, kurām piemīt īpašas spējas.

Arī inkvizīcija uzskatīja zaļo acu maģiju par burves pazīmi, jo īpaši, ja to īpašniecei vēl bija arī ugunīgi rudi mati – par to vien daudzas skaistules aizgāja bojā uz sārta.

Bet kura gan apstrīdēs to, ka zaļacains blondīns ir īsts sieviešu siržu zaglis? Un nemaz neizklausās tik neiespējami, ka zaļacaina tumšmate naktī pārvēršas par kaķi, kas staigā, kur pašam patīk.

Ezoteriķi skaidro, ka zaļo acu maģija slēpjas divu enerģiju – altruistiskās un egoistiskās – saplūsmē, padarot tās nesēju par ļoti interesantu personību.

Tādi cilvēki ir pašpārliecināti, bieži ļoti veiksmīgi mērķu sasniegšanā, nemeklē vieglākos ceļus.

Divu sākotņu saplūsme padara tādu cilvēku par veiksmīgu līderi, tomēr viņš netiecas pēc vispārējas pielūgsmes un atzinības, drīzāk viņa autoritāte balstās profesionālismā.

Zaļacainie cilvēki ir reālisti un prot pielāgoties situācijai – iespējams, tieši šīs īpašības ļauj tiem pieņemt pareizus lēmumus, kas nodrošina panākumus.

Nevar teikt, ka zaļacainajiem trūktu intuīcijas, jo starp viņiem ir daudz gaišreģu. Egoistiskā sākotne var padarīt zaļu acu īpašnieku par manipulatoru, bet altruistiskais princips – ar uzticamu draugu, kurš tomēr neatļaus ar sevi manipulēt.

Zaļacainu cilvēku mīlestība ir uzmanīga un patiesa. Bet šie romantiķi var pavadīt visu dzīvi otrās pusītes meklējumos, bet to tā arī neatrast. Tāpat nevajag cerēt, ka izdosies valdīt pār zaļacainajiem. Ne velti par viņiem saka: “Sievietes un kaķi ir vienādi: vīrieši tikai domā, ka valda pār viņiem.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. jūs ņemiet vienk. tādas bildes, kādi apmēram mēs esam latvieši. Lai mēs saprotam, ka raksti ir domats mums. Nevis, ka jūs vēršaties pie antarktīdas, Arābu pussalas vai runajat kaut kur pa gaisu nevienam. Ar MUMS sarunājieties tak..

 2. LA, ko ar jums darīs, ja jūs atteiksieties zombet latviešus ar arābu un paskata bildēm.
  Pie tā nevar pierastnekad tāpat kā visu dzīvi dzīvoju rīga, bet vienēr iebraucot jūtu, ka ir netīres gaiss.
  Vienīgais, ko var panākt – lai labāk aceras šo murgu varu.
  Katra redakcijā tiek iesūtīts varas poļitruks vai? KAA var kaut ko sitādu medijs iedomāties darīt tik debilu..
  DRAUSMIGA vara tā E.S. globalistu vara ir. DRAUSMIGA….
  Pilnīgi ANTIdemokrātisks režīms.

Draugiem Facebook Twitter Google+