×
Mobilā versija
+7.6°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
19. augusts, 2016
Drukāt

Mistiskie reptoīdi – sena čūskcilvēku rase. Viņiem piederot arī Klintoni un Obama (17)

1. Reptoīdi – saprātīgā rase

1no3
survincity.comsurvincity.com

Autors – Māris Zariņš

Par reptoīdiem dēvē saprātīgu būtņu rasi, kas ārēji līdzīgi reptiļiem. Reptoīdu ādu klāj ragvielas plāksnītes, kas līdzīgas krokodilu vai ķirzaku ārējam apvalkam, un tiem ir vertikāli izstiepti redzokļi, apaļas un faktiski nemirkšķinošas acis, gara un plāna mēle. Šīs pazīmes norāda uz to, ka reptoīdi cēlušies no rāpuļiem jeb reptiļiem. Un civilizācijas vēsture par tiem runā kā par gluži reālām būtnēm.

Reptoīdu apraksti sastopami vissenākajos ēģiptiešu, grieķu, romiešu avotos. Piemēram, pirmais Atikas valdnieks Kekropss pats bijis pa pusei cilvēks, pa pusei čūska. Cilvēkveidīgu reptiļu attēli sastopami arī vissenākajos uz Zemes atrastajos attēlos, piemēram, pārsteidzoši lielā daudzumā tie ir maiju tempļos. Atbilstoši maiju ticējumiem tieši reptoīdi–anunaki apdzīvo planētu Nibiru.

Saistībā ar reptoīdu izcelšanos pētnieku domas dalās. Viena daļa uzskata, ka reptoīdi ir atnācēji no kosmosa, visdrīzāk, no Drakona zvaigznāja, savukārt citi pauž, ka reptoīdi radušies uz Zemes un ir ļoti tuvi dinozauru “radinieki”. Kad aizvēsturiskos laikos notikusi planētas mēroga katastrofa, kas izraisīja lielo rāpuļu izmiršanu, reptoīdi, kuru rīcībā bijusi arī gana attīstīta tehnika, spējuši paglābties, aizlidojot uz citām zvaigžņu sistēmām. Katrā ziņā ir pietiekams iemesls palūkoties dziļāk – vai šis pēdējais priekšstats patiešām varētu būt tik neiespējams, lai no tā tikai pašpārliecināti atgaiņātos.

Cilvēcei ļoti patīk sevi uzskatīt par pirmo un vienīgo saprātīgo rasi uz Zemes, par radības kroni, un nolūkā apstiprināt šo postulātu mēdz izmantot jebkurus paņēmienus un viltības. Galvenokārt pētniekiem ļoti patīk salīdzināt galvas smadzeņu svaru ar visa ķermeņa kopējo svaru, un, balstoties atziņā, ka cilvēkam šī attiecība ir augstāka nekā dzīvniekiem, parasti secina, ka visas pārējās faunas sugas nespēj būt saprātīgas. Tomēr jāatceras, ka laikmets, kad Zeme piederēja dinozauriem, iesākās pirms 240 miljoniem gadu un ilga vismaz 175 gadus, savukārt zīdītāji šajā periodā bija spiesti apmierināties ar dzīvošanu alās un guļamvietām augstu kokos.

 1. Reptoīdi – saprātīgā rase
 2. Pētnieki labprāt uzsver, ka gigantisko rāpuļu smadzenes bijušas ārkārtīgi mazas. Piemēram, 20 tonnas smagajam diplodokam tās nav bijušas lielākas par kaķa smadzenēm. Retāk minēts par to, ka krustu rajonā dinozauriem bija vēl viens ļoti svarīgs nervu centrs, un šajā muguras smadzeņu paplatinājumā bija pilnībā iespējams gluži nopietns "prāta" darbs. Piemēram, stegozauram galvas smadzeņu svars bija tikai nieka 70 grami, tāpēc tas bija ļoti neattīstīts dzīvnieks – tā pauž pētnieki. Tiesa, krustu smadzenes tam svērušas 1400 gramu, un, iespējams, tās bijušas atbildīgas par galvas smadzeņu impulsu retranslāciju uz locekļiem – arī to pauž tā dēvētās tradicionālās zinātnes pārstāvji.
 3. Lielākā daļa šīs jomas pētnieku uzskata, ka uz Zemes pastāvīgi uzturas pietiekami liela reptoīdu grupa. Ir uzskats, ka tie pat var dzīvot cilvēku vidū, jo tiem piemīt šaušalīga mīmikrijas spēja, kas to patieso ārējo izskatu padara it kā neredzamu. Taču savā reālajā veidolā tie cilvēkiem parādās tikai tad, kad vēlas cilvēcei nodot kādu vēstījumu, vai arī tad, kad izlēmuši ar tiem mazliet pamieloties. Un, protams, tie, kuri kļuvuši par reptoīdu uzkodām, vairs neko nevar izstāstīt.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Kāds REN TV saskatījies.

 2. Esmu reptiloīds un šis raksts mani aizvaino.

 3. Māri Zariņu, par šo rakstu, būtu loģiski atlaist. Ja vien LA izvēlējusies Vakara Ziņu skuju taku.

 4. “ilga vismaz 175 gadus” – neesat neko izlaiduši, par dinozauru ēras ilgumu rakstot? 😀

 5. Tur nav par ko strīdēties, jo patiesība ir abām teorijām. Ja mūsu visumā ķirzaku gēni neeksistētu, tad dinozauru nekad nebūtu bijis. Un ja reiz tādi gēni eksistē, tātad , loģiski, ka arī to nēsātāji var būt jebkurā laikā, jebkurā telpā, Viņi bija un ir gan uz Zemes, gan uz citām Visuma planētām, gan mūžību atpakaļ, gan mūžību uz priekšu, gan organiskajās dimensijās, gan neorganiskajās. Manuprāt vieni no pašiem plēsīgākajiem gēniem: paskat, ko pelēkie uz Zemes darās- nekā svēta nav viņiem.

 6. Tiešām?! Tiešām?! Jūs pilnā nopietnībā publicējat idiotisku konspirācijas murgojumu, kuru sen jau izsmej visa pasaule? Latvijas Avīze, jūs sevi diskreditējat.

  • Tas kā tu runā notiekti par tevi daudz pasaka. Tu izturies tā it kā zinātu Visu par Visumu un būtu tiesīgs noteikt kam ir taisnība un kam nē.

 7. Labs veids kā cilvēkiem nelikt domāt par svarīgām tēmām – piebāzt tiem galvas ar tādām muļķībām kā šīs…

  • Iespējams. ka tas ir iemesls. Es gan to uztveru kā tādu izklaides elementu.
   Teikas un pasakas ari patik cilvēkiem palasīt un tajās atspoguļojas informācija par sabiedrības vērtibām u.tml.

 8. Ko es nesaprotu? Ir kaut kāds “alternatīvais 1. aprīlis 19. augustā”? Vai LA pilnā nopietnībā publicē šādus murgus?

 9. un tā ir absolūta taisnība un apsargs obamam ar ir tāds pats no tumsas, LEJUPEJOŠO HIERARHIJAS.

 10. Nezinu kā ir ar reptiļu rasi, bet minētie aizokeāna āksti nudien nav cilvēki. Neviens normāls cilvēks nelīdīs svešās zemēs un tās nedemolēs.

 11. kāds arī noticēs…

 12. Tā turpināt, LA! Atbildēt

  hREN TV noteikti priecāsies par tik cītīgiem mācekļiem …

Draugiem Facebook Twitter Google+