Kultūra
Teātris un kino

“Mistrus Media” Ziemassvētkos dāvina filmas par Alvi Hermani, kori “Kamēr…” un Gūtenmorgenu 16

Ginta Māldera foto.

Filmu studija “Mistrus Media”, Ziemassvētkus un Latvijas simtgades gadu sagaidot, dāvina iespēju ikvienam interneta lietotājam kā Latvijā, tā ārzemēs bez maksas noskatīties trīs filmas, LA.lv uzzināja “Mistrus Media”.

“Mistrus Media” piedāvās trīs studijā laikā starp 2010. un 2014. gadu tapušas filmas – dokumentālo kinolentu par Alvi Hermani “Vairāk nekā dzīve”, dokumentālu stāstu “Pasaules skaņa” par mūzikas rašanās noslēpumu Māra Sirmā un kora “Kamēr..” izpildījumā, kā arī izklaidējošu spēles īsfilmu visai ģimenei “Gūtenmorgens un trešā acs”, kurā lomas atveido Jaunā Rīgas teātra aktieri Kaspars Znotiņš, Ģirts Krūmiņš, Andris Keišs un Elita Kļaviņa.

Filmas iespējams noskatīties studijas Vimeo kontā līdz 2018. gada 8. janvārim.

2000. gadā dibinātā filmu studija “Mistrus Media” producējusi tādas starptautiski un Latvijā zināmas filmas, kā Viestura Kairiša “Melānijas hronika”, Dāvja Sīmaņa filmu “Escaping Riga”, Ievas Ozoliņas “Mans tēvs baņkieris”, Jura Pakalniņa “Ģenerālplāns” un citas.

2018. gadā pirmizrādi piedzīvos septiņas studijas paspārnē topošas filmas, tai skaitā Dāvja Sīmaņa filma “Tēvs nakts” (filmas darba nosaukums “Puika ar suni”), Jāka Kilmī un Ginta Grūbes filma “Cilvēki no nekurienes”, Kristiana Riekstiņa filma “Eva” un Ivara Selecka dokumentālā filma “Turpinājums”, kas jau no 22. marta būs skatāma kinoteātros visā Latvijā.

LA.lv