Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Otrdiena, 30. maijs, 2017
29. oktobris, 2015
Drukāt

Mīti par nosirmošanu (1)

Foto - lifter.com.uaFoto - lifter.com.ua

Ņujorkas dermatologs, Dr. Hovards Sobels izskaidro, kuri no mītiem par sirmiem matiem ir patiesi un kuri ir tīrākās muļķības.

Ja redzi pāris sirmus matus, tad drīz vien nosirmos visa galva
Nepareizi. Tas neattiecās uz visiem cilvēkiem. Kad cilvēki ir vecāki par 30 gadiem, tiem dabiski uzrodas pāris sirmi mati. Daži cilvēki ar katru nākamo gadu turpinās nosirmot vēl vairāk, bet citiem pat turpmākās dekādes var saglabāties tik vien kā tie paši pāris sirmie mati.

Ja izrausi vienu sirmu matu, tā vieta uzradīsies divi
Nepareizi. Sirmo matu izraušana nepalielinās sirmo matu skaitu, tomēr, tev jāzina, ka mati, kas ataugs tajā pašā vietā vienalga būs sirmi. Esi brīdināta, ja izraujot matus traumēsi to folikulu, tad izrautā mata vietā vairs var arī neataugt nedz sirmi, nedz citas krāsas mati.

Tu nosirmosi aptuveni tajā pašā vecumā, kad nosirmoja tava māte
Taisnība. Ģenētika ir tā, kas nosaka, kad nosirmos tavi mati. Tomēr, tā ne vienmēr garantē tos pašus rezultātus, nosirmošanu var ietekmēt arī dažādi ārēji faktori (aplūko nākamos mītus, lai uzzinātu vairāk).

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Cietie mati nosirmo ātrāk, nekā mīkstie…

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta! (2)Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+