Mobilā versija
+3.3°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
1. janvāris, 2016
Drukāt

MK atzinības rakstus par ieguldījumu izglītības sistēmas attīstībā plānots piešķirt Mellei un Ozoliņai (6)

Foto: LETAFoto: LETA

Silva Ozoliņa (no kreisās) un AIja Melle.

Ministru kabineta atzinības rakstus plānots piešķirt Rīgas Juglas vidusskolas direktorei, arodbiedrības “Latvijas izglītības vadītāju asociācija” viceprezidentei Aijai Mellei un Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma valdes loceklei, direktorei Silvai Ozoliņai, par to 5.janvārī lems valdība.

Melle atzinības rakstu saņems par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas izglītības sistēmas attīstībā, savukārt Ozoliņa – par mūža ieguldījumu Latvijas profesionālās izglītības attīstībā.

Atzinības rakstus pasniegs izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.

Pretendentus atzinības rakstam izvirza Apbalvošanas padome, lai paustu valdības atzinību izciliem tautsaimniecības, zinātnes, izglītības, veselības aizsardzības, valsts pārvaldes, kultūras, sporta, valsts aizsardzības un politiskās jomas darbiniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Viennozīmīgi Silva Ozoliņa ir ieguldījusi mūza darbu un izaudzinājusi izskolojusi simtiem profesionālu jauniešu Latvijas un Europas mēroga.

  2. Jums ir 100% taisnība! Visu sgarāva vecā nomenklatūra, kuras roku roku mazgātāji viena otru apbalvo par “nozīmīgu ieguldījumu” šajā nekrietnajā darbā, jo tur līdzi nāk arī brangas prēmijas?!!!!!

    • Gan Ozoliņas kundze, gan Melles kundze patiešām ir pelnījušas MK Atzinības rakstus, kas ir tikai morāla pateicība un novērtējums. Lai Tu zinātu turpmāk – šim apbalvojumam diemžēl nekāds papildus finansējums līdzi neseko… Toties abu direktoru veselības savā darbā triecienus gan ir saņēmušas.

  3. Ko tādu nozīmīgu viņas ir izdarījušas? Būtu labi ar to iepazīties. Vaigā jau kundzes nepazīstam. Bet vispār es domāhu, ka izglītības sistēmu sabradāja tieši šī vecumposma dāmas.. kas sēd dažādos nozīmīgos posteņos… IZM, direktoros… utjp

  4. …”par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas izglītības sistēmas attīstībā..” Kāpēc neviens neko nezina konkrētu NOZĪMĪGUMU, ja izglītības sistēma tādā pakaļā???

  5. Kā parasti – dara lejā, bet apbalvo augšu slīmestus!

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (25)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+