×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
21. oktobris, 2013
Drukāt

MK balvu piešķirs Dainim Īvānam un projektam “Iespējamā misija” (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Kādreizējais Latvijas Tautas frontes līderis Dainis Īvāns piedalās mediju brīfingā par Tautas frontes 25.gadu jubilejas pasākumiem.

Ministru kabineta Apbalvošanas komisija pirmdien nolēmusi piešķirt Ministru kabineta balvu Atmodas laika aktīvistam un politiķim Dainim Īvānam, kā arī projektam “Iespējamā misija”, informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā.

Ierosinājumu pasniegt balvu Īvānam izteicis premjerministrs Valdis Dombrovskis (V) un viņam balvu pasniegs par ieguldījumu Latvijas neatkarības atgūšanā.

Projektam “Iespējamā misija” balva tiks piešķirta par ieguldījumu Latvijas nākotnes labā, stiprinot izglītību kā vērtību un paaugstinot skolēnu interesi un motivāciju mācīties.

Tāpat balvu saņems tēlnieks, Latvijas Zinātņu akadēmijas goda loceklis Indulis Ojārs Ranka par būtisku un vēsturiski paliekošu ieguldījumu Latvijas kultūrvides veidošanā. Savukārt akadēmiķe medicīnas doktore Jekaterina Ērenpreise balvu pelnījusi par nopelniem šūnu bioloģijā un ļaundabīgo audzēju molekulāro pamatu izpētē.

Godināts ar Ministru kabineta balvu tiks arī kokrūpnieks Juris Biķis.

Šogad balvas pasniegšanas ceremonija notiks 14.novembrī.

Ministru kabineta balva ir naudas summa 5000 latu apmērā un Goda diploms. Ministru kabineta balvu piešķir par darbiem, kas pabeigti iepriekšējā gadā, vai par nopelniem ilgākā laikposmā. Viena gada laikā var piešķirt ne vairāk kā piecas šādas balvas un personai, kurai tā jau vienreiz piešķirta, to atkārtoti var piešķirt ne ātrāk kā pēc desmit gadiem.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Visi godājami latvieši. Ir par, nevis pret, un tas priecē.

  2. Apsveikumi ar Ministru kabineta balvu akadēmiķei, medicīnas doktorei Jekaterinai Ērenpreisei – balvu pelnījusi par nopelniem šūnu bioloģijā un ļaundabīgo audzēju molekulāro pamatu izpētē, kā arī kokrūpniekam Jurim Biķim.

  3. Dainis balvu ir godam nopelnījis!

Draugiem Facebook Twitter Google+