Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
12. janvāris, 2016
Drukāt

Mobilā lietotne izdevīgākai OCTA iegādei

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Pagājušā gada nogalē noslēdzās Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) kampaņa “Nezīlē, bet ielādē!”, kuras mērķis bija padarīt vienkāršāku dažādu ar OCTA saistīto pakalpojumu izmantošanu, izveidojot un autoīpašniekiem piedāvājot LTAB OCTA mobilo lietotni.

“Kampaņas laikā radījām visām mobilajām ierīcēm draudzīgu lietotni, kā arī ar dažādu komunikācijas līdzekļu starpniecību uzrunājām autovadītājus, aicinot izmantot lietotnes piedāvātos servisus,” stāsta LTAB valdes priekšsēdētājs Juris Stengrevics.

LTAB uzrunāja autovadītājus, aicinot bez maksas lejupielādēt lietotni un izmantot tās sniegtos pakalpojumus. LTAB OCTA mobilo lietotni šobrīd lejupielādējuši un lieto jau vairāk nekā 2100 “Android” un “iOS” ierīču lietotāji, turklāt to piešķirtais aplikācijas reitings un atstātie komentāri ļauj domāt, ka aplikācijas funkcionalitāte un darbība apmierina lietotājus.

“Jau publicēta lietotnes pirmā atjaunotā versija, kura dod iespēju lietot aplikāciju arī krievu valodā, kā arī padara ērtāku dažādo atgādinājumu saņemšanu un izmantošanu. Centīsimies arī turpmāk veikt lietotnes uzlabojumus un piedāvāt arī citu veidu servisus,” informē J. Stengrevics.

“LTAB izstrādātās IT sistēmas, kuras jaunākais posms ir šī mobilā lietotne, datu apmaiņas ātrums, kvalitāte un datu drošība ir lietas, ar kurām patiesi lepojamies. Vēlamies, lai autoīpašnieki varētu pilnvērtīgi izmantot tās sniegtos pakalpojumus ne vien mājās vai birojā pie datora, bet ikvienā vietā, kur pieejami mobilie sakari. Turklāt ceram, ka mobilā lietotne, iespējams, mazinās aizmāršīgo autoīpašnieku skaitu, kuri savlaicīgi neiegādātas OCTA polises dēļ nereti iekūlās nevajadzīgās nepatikšanās,” stāsta J. Stengrevics.

Ar mobilās lietotnes palīdzību iespējams uzzināt OCTA polises darbības termiņu, pieteikties atgādinājumiem par tās beigu termiņu tuvošanos, uzzināt “Bonus-Malus” klasi, transportlīdzekļu zaudējumu vēsturiskos un aktuālos datus, kā arī fiksēt informāciju par satiksmes negadījumu. Lietotne tāpat dod iespēju uzzināt izdevīgākos OCTA piedāvājumus tieši no apdrošinātājiem.

Kampaņa “Nezīlē, bet ielādē!” tika finansēta no ceļu satiksmes negadījumu novēršanas un profilakses konta līdzekļiem, kurus veido apdrošinātāju veiktās iemaksas no OCTA polisēm.

Aplikāciju bez maksas var lejupielādēt “App Store” vai “GooglePlay Store” vietnēs.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+