Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
12. janvāris, 2016
Drukāt

Mobilā lietotne izdevīgākai OCTA iegādei

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Pagājušā gada nogalē noslēdzās Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) kampaņa “Nezīlē, bet ielādē!”, kuras mērķis bija padarīt vienkāršāku dažādu ar OCTA saistīto pakalpojumu izmantošanu, izveidojot un autoīpašniekiem piedāvājot LTAB OCTA mobilo lietotni.

“Kampaņas laikā radījām visām mobilajām ierīcēm draudzīgu lietotni, kā arī ar dažādu komunikācijas līdzekļu starpniecību uzrunājām autovadītājus, aicinot izmantot lietotnes piedāvātos servisus,” stāsta LTAB valdes priekšsēdētājs Juris Stengrevics.

LTAB uzrunāja autovadītājus, aicinot bez maksas lejupielādēt lietotni un izmantot tās sniegtos pakalpojumus. LTAB OCTA mobilo lietotni šobrīd lejupielādējuši un lieto jau vairāk nekā 2100 “Android” un “iOS” ierīču lietotāji, turklāt to piešķirtais aplikācijas reitings un atstātie komentāri ļauj domāt, ka aplikācijas funkcionalitāte un darbība apmierina lietotājus.

“Jau publicēta lietotnes pirmā atjaunotā versija, kura dod iespēju lietot aplikāciju arī krievu valodā, kā arī padara ērtāku dažādo atgādinājumu saņemšanu un izmantošanu. Centīsimies arī turpmāk veikt lietotnes uzlabojumus un piedāvāt arī citu veidu servisus,” informē J. Stengrevics.

“LTAB izstrādātās IT sistēmas, kuras jaunākais posms ir šī mobilā lietotne, datu apmaiņas ātrums, kvalitāte un datu drošība ir lietas, ar kurām patiesi lepojamies. Vēlamies, lai autoīpašnieki varētu pilnvērtīgi izmantot tās sniegtos pakalpojumus ne vien mājās vai birojā pie datora, bet ikvienā vietā, kur pieejami mobilie sakari. Turklāt ceram, ka mobilā lietotne, iespējams, mazinās aizmāršīgo autoīpašnieku skaitu, kuri savlaicīgi neiegādātas OCTA polises dēļ nereti iekūlās nevajadzīgās nepatikšanās,” stāsta J. Stengrevics.

Ar mobilās lietotnes palīdzību iespējams uzzināt OCTA polises darbības termiņu, pieteikties atgādinājumiem par tās beigu termiņu tuvošanos, uzzināt “Bonus-Malus” klasi, transportlīdzekļu zaudējumu vēsturiskos un aktuālos datus, kā arī fiksēt informāciju par satiksmes negadījumu. Lietotne tāpat dod iespēju uzzināt izdevīgākos OCTA piedāvājumus tieši no apdrošinātājiem.

Kampaņa “Nezīlē, bet ielādē!” tika finansēta no ceļu satiksmes negadījumu novēršanas un profilakses konta līdzekļiem, kurus veido apdrošinātāju veiktās iemaksas no OCTA polisēm.

Aplikāciju bez maksas var lejupielādēt “App Store” vai “GooglePlay Store” vietnēs.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+