×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
12. janvāris, 2016
Drukāt

Mobilā lietotne izdevīgākai OCTA iegādei

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Pagājušā gada nogalē noslēdzās Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) kampaņa “Nezīlē, bet ielādē!”, kuras mērķis bija padarīt vienkāršāku dažādu ar OCTA saistīto pakalpojumu izmantošanu, izveidojot un autoīpašniekiem piedāvājot LTAB OCTA mobilo lietotni.

“Kampaņas laikā radījām visām mobilajām ierīcēm draudzīgu lietotni, kā arī ar dažādu komunikācijas līdzekļu starpniecību uzrunājām autovadītājus, aicinot izmantot lietotnes piedāvātos servisus,” stāsta LTAB valdes priekšsēdētājs Juris Stengrevics.

LTAB uzrunāja autovadītājus, aicinot bez maksas lejupielādēt lietotni un izmantot tās sniegtos pakalpojumus. LTAB OCTA mobilo lietotni šobrīd lejupielādējuši un lieto jau vairāk nekā 2100 “Android” un “iOS” ierīču lietotāji, turklāt to piešķirtais aplikācijas reitings un atstātie komentāri ļauj domāt, ka aplikācijas funkcionalitāte un darbība apmierina lietotājus.

“Jau publicēta lietotnes pirmā atjaunotā versija, kura dod iespēju lietot aplikāciju arī krievu valodā, kā arī padara ērtāku dažādo atgādinājumu saņemšanu un izmantošanu. Centīsimies arī turpmāk veikt lietotnes uzlabojumus un piedāvāt arī citu veidu servisus,” informē J. Stengrevics.

“LTAB izstrādātās IT sistēmas, kuras jaunākais posms ir šī mobilā lietotne, datu apmaiņas ātrums, kvalitāte un datu drošība ir lietas, ar kurām patiesi lepojamies. Vēlamies, lai autoīpašnieki varētu pilnvērtīgi izmantot tās sniegtos pakalpojumus ne vien mājās vai birojā pie datora, bet ikvienā vietā, kur pieejami mobilie sakari. Turklāt ceram, ka mobilā lietotne, iespējams, mazinās aizmāršīgo autoīpašnieku skaitu, kuri savlaicīgi neiegādātas OCTA polises dēļ nereti iekūlās nevajadzīgās nepatikšanās,” stāsta J. Stengrevics.

Ar mobilās lietotnes palīdzību iespējams uzzināt OCTA polises darbības termiņu, pieteikties atgādinājumiem par tās beigu termiņu tuvošanos, uzzināt “Bonus-Malus” klasi, transportlīdzekļu zaudējumu vēsturiskos un aktuālos datus, kā arī fiksēt informāciju par satiksmes negadījumu. Lietotne tāpat dod iespēju uzzināt izdevīgākos OCTA piedāvājumus tieši no apdrošinātājiem.

Kampaņa “Nezīlē, bet ielādē!” tika finansēta no ceļu satiksmes negadījumu novēršanas un profilakses konta līdzekļiem, kurus veido apdrošinātāju veiktās iemaksas no OCTA polisēm.

Aplikāciju bez maksas var lejupielādēt “App Store” vai “GooglePlay Store” vietnēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+