×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
14. jūnijs, 2015
Drukāt

Mobilajā aplikācijā var pārbaudīt, kā izskatīsies uzkrāsojusies

L'Oreal Publicitātes fotoL'Oreal Publicitātes foto

L’Oreal Baltic radījis pirmo grima simulatora mobilo aplikāciju Makeup Genius, kas pieejama Latvijā. Makeup Genius nodrošina iespēju klientiem virtuāli izmēģināt vairāk nekā 100 dažādus grima izskatus un L’Oreal dekoratīvās kosmētikas klāstu, izmantojot savus viedtālruņus vai planšetdatorus kā virtuālus spoguļus.

L’Oreal Paris Makeup Genius novatoriskā tehnoloģija, kas līdz šim skaistuma pasaulē nav pieredzēta, radusies iedvesmojoties no galvenajām Holivudas studijām un 3D video spēlēm, tostarp Amerikas Kinoakadēmijas balvu ieguvušās filmas „Neticamais stāsts par Bendžaminu Batonu”, un tās izstrādei veltīti vairāk nekā desmit gadi.

Lai arī grima aplikācijas pieejamas jau kādu laiku, tās līdz šim darbojušās vien uz nekustīga fotoattēla. Pretēji citām aplikācijām, Makeup Genius neuzņem sejas fotoattēlu un pēc tam to neapstrādā – tā vietā grims tiek uzklāts reāllaikā, izmantojot sejas atpazīšanas tehnoloģiju un nodrošinot, ka virtuālais grims saglabājas savā vietā, arī kad seja tiek kustināta. Šī tehnoloģija uztver 64 sejas datu punktus un 100 dažādas sejas izteiksmes, lai precīzi uzklātu grimu. Turklāt šī aplikācija darbojas vairāk nekā 400 dažādos apgaismojuma apstākļos.

„Apvienojot mūsu zināšanas par patērētājiem un krāsu zinātni ar sejas kustību iksējošām tehnoloģijām, mēs esam spējuši aprēķināt labāko iespējamo algoritmu, lai radītu ārkārtīgi reālistisku krāsu atveidojumu reāllaikā, izmantojot vienīgi viedtālruņa kameru,”norāda L’Oréal izpētes un inovāciju nodaļas vadītājs Živē Balušs.

Acu zīmuļa un lūpu krāsas uzklāšana uz rokas krāsu pārbaudei būs pagātne. Makeup Genius nodrošina lielisku iespēju, lai izmēģinātu vairākus grima veidus bez nepieciešamības tos uzklāt uz savas ādas. Turklāt tas ir krietni vien ērtāk par testeru izmantošanu veikalos. Aplikācijā pieejamo produktu un tēlu klāsts tiks pastāvīgi papildināts. Makeup Genius arī ļauj lietotājiem saglabāt iegūtā izskata fotogrāfiju vai video, un tad ar to dalīties ar saviem draugiem sociālajos tīklos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+