×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
1. februāris, 2016
Drukāt

Mobilo tālruņu abonentu skaitu varētu palielināt suņi (1)

FOTO SHUTTERSTOCKFOTO SHUTTERSTOCK

Vadošajam mobilo sakaru operatoram “Latvijas Mobilais telefons” šobrīd ir lielākais pieslēgumu skaits – 1 132 552, gada laika palielinājies vēl par 19 tūkstošiem, piektdien ziņojot par straujāko izaugsmi pēdējo desmit gadu laikā, informēja LMT prezidents Juris Binde.

Savā terminoloģijā LMT vairs nelieto vārdu “abonenti”, bet “pieslēgumi”, kas ir daudz precīzāks izdoto numuru apzīmējums. LMT vadība atzīst, ka skaitam iespējas augt ir ne tik daudz uz abonentu skaita palielināšanas rēķina, kā uz mobilā sakara pieslēgumiem dažādās ierīcēs, skaitītājos, autobusos.

Pērn dubultojies datu patēriņš LMT tīklā, un tā palielinājumu LMT vadība sagaida arī šogad – ļoti intensīvi mobilo internetu izmantojot jauni cilvēki vecumā līdz 34 gadiem, arī vecāki cilvēki arvien vairāk sāk izmantot mobilo internetu, arī viedpalīgu pielietojums to var kāpināt.

Abonentu skaitu varētu palielināt arī suņi… jo ir viedās suņu kakla siksnas. “Problēma ir tā, ka tādas suņu kakla siksnas, kuras apmierinātu mūsu klientu prasības, šobrīd pasaules tirgū vēl īsti nav, bet mēs prognozējam, ka tā varētu būt ļoti svarīga lieta, jo mājdzīvnieki ir ģimenes locekļi, par viņiem ir jārūpējas un šāda veida viedpalīgi arī palielinātu interneta lietojamību,” pamatoja Binde.

LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis piebilda, ka pēc LMT aplēsēm, 54% Latvijas iedzīvotāju ir viedtālrunis un ceturtā daļa iedzīvotāju lieto mobilo internetu. “Redzot to vilkmi un redzot, ka tas ir kļuvis par normu, nevis vairs eksotika, es domāju, ka mēs nākamā gada laikā redzēsim, ka no ceturtdaļas mobilo internetu lietos trešdaļa,” prognozēja Pūķis.

Vairāk – rītdienas “Latvijas Avīzes” numurā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. saimniece varēs piezvanīt, kad jānāk pusdienās…
    krančelis varēs,kamēr apčurā stabu, sērfot
    netā sexīgāko kucīšu profilus…
    Blagodaķ !!!

Draugiem Facebook Twitter Google+