×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
23. decembris, 2014
Drukāt

Moby.lv aicina: Piedalies konkursā un saņem balvā “Samsung Galaxy Alpha!” (6)

konkurss1

Lai iepriecinātu cilvēkus pirms svētkiem, jaunais interneta veikals Moby.lv ir izsludinājis konkursu, kurā var laimēt jauno viedtālruni “Samsung Galaxy Alpha”.

Konkursa uzvarētājs tiks noteikts 5. februārī, tāpēc visi, kuri vēlas piedalīties šī viedtālruņa izspēlē, vēl var paspēt pieteikties!

Ziemassvētki visu gadu: piedalies konkursā un iegūsti galveno balvu – Samsung Galaxy Alpha!

Moby.lv ir jauns Latvijas interneta veikals, kas specializējas mobilo telefonu tirdzniecībā internetā, akcentējot darbību sociālajos tīklos.

Akcijas, bloga ieraksti un vienkārši jaunumi tiek regulāri ievietoti interneta veikala resursos, lai izpētītu, par kuru modeli ir lielākā interese, censtos to uzreiz piedāvāt tirdzniecībā par pēc iespējas zemāku cenu.

“Šobrīd aug jaunā paaudze, kurai arvien svarīgāk ir, lai tiktu uzturēts kontakts sociālajos tīkos, tādējādi nodrošinot dialogu. Lielākā atšķirība starp sociālajām reklāmām un, piemēram, televīzijas reklāmu ir klienta iespēja ietekmēt reklāmas norisi, popularizēt to un izlemt – vai tas ir kas tāds, par ko būtu jāzina arī draugiem un radiem,” uzskata uzņēmumā.

Interneta veikals Moby.lv atšķiras no citiem, jo piedāvā tikai 10 modernākos tālruņus, pilnīgi visiem piedāvājot lielāku vai mazāku atlaidi. Paši sevi viņi sarunvalodā sauc par “Akciju veikalu”, piebilstot – kuram gan nepatīk sulīga atlaide kārotajam pirkumam?

“Mēs piedāvājam tikai modernākos tālruņus, kuriem iespējams šobrīd piedāvāt atlaidi. Ja tālrunis ir jauns, moderns un pat pieprasīts, bet tam nav iespējas piedāvāt atlaidi, tas mūsu interneta veikalā nenonāks,” uzsver uzņēmuma pārstāvji.

Piemēram, jaunais Samsung Galaxy Alpha tiek piedāvāts ar iespaidīgu 180 eiro atlaidi, bet jau par klasiku kļuvušajam Samsung Galaxy S5 tiek dota 171 eiro atlaide. Sony Xperia Z2 atlaide sasniedz pat 241 eiro. Kopumā visiem veikalā izvietotajiem telefoniem ir 50 eiro un lielākas atlaides.

Moby.lv Ziemassvētku tirdziņš – klikšķini šeit un novērtē!

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Nu nez nez man caur salidzini moby piedāvājums neizskatās tik garšīgs kā šajā reklāmas rakstā

 2. Moby.lv paskaidro, ka sakarā ar lielo interesi par konkursiņu tā termiņš ir pagarināts un atvainojas par jebkuru pārpratumu, kas varēja rasties termiņa maiņas dēļ!

 3. samsung galaksiy S5 171 ero

 4. inga soniy xperia Z2

 5. priecigus ziemassvetkus 🙂

 6. Maldinoša informācija!
  Jūsu rakstā 1.Janv., kad solat balvu.
  Konkursa mājaslapā 5.Febr.

  būs ziepes!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+