Apbrīno

“Modern Talking” solists Tomass Anderss Latvijā 16

Publicitātes foto

Dzintaru koncertzālē 25. jūnijā ar unikālu šovu uzstāsies 80. – 90. gadu pasaules popmūzikas leģenda, vācu dueta “Modern Talking” solists Tomass Anderss. Dziedātājs kopā ar savu grupu koncertā izpildīs visus slavenākos hitus – “You’re My Heart, You’re My Soul”, “Cheri Cheri Lady”, “Brother Louie”.

T. Anderss atklāj, ka koncertprogramma būs viena no labākajām, kāda viņam bijusi pēdējo gadu laikā. Kvalitatīvas mūzikas cienītājiem un T. Andersa faniem ir sagatavotas labākās dziesmas dzīvā izpildījumā, pagājušo gadu populārākie hiti, kā arī pilnīgi jaunas kompozīcijas no jaunā albuma “Pures Leben”. Tas viss notiks interesanta video un gaismas šova pavadībā. Par jaunā albuma singla “Der beste Tag meines Lebens” dziedātājs teic: “Katru dienu tev ir iespēja padarīt savu dzīvi labāku. Dziesma “Der beste Tag meines Lebens” pauž manu pasaules redzējumu, jo esmu absolūti pozitīvi domājošs cilvēks. Es mīlu dzīvi!”

T. Anderss ar mūziku ir saistīts no bērnības, pirmo reizi uz skatuves kāpjot jau septiņu gadu vecumā. Oficiāli viņa karjera sākās 1980. gadā, septiņpadsmit gadu vecumā. Ievērojamus panākumus mūzikas jomā T. Anderss gan guva, sākot sadarbību ar Dīteru Bolenu, kopā darbojoties projektā “Modern Talking”. Jau pašos dueta pirmsākumos tas panākumus guva ne tikai dzimtajā Vācijā, bet visā pasaulē. Viņu hits “You’re My Heart, You’re My Soul” joprojām dzirdams dažādu radiostaciju ēterā.

Duets “Modern Talking” galvu reibinošus panākumus guva vienā mirklī, bet jau pēc trīs gadiem abi mūziķi vienojās, ka katrs “ies savu ceļu”. D. Bolens nodibināja jaunu projektu “Blue Systems”, T. Anderss pameta Vāciju un 1989. gadā ASV izdeva savu pirmo angļu valodā iedziedāto soloalbumu “Different”, kura producēšanā līdzdarbojās arī Eltona Džona producents. Turpmāko sešu gadu laikā T. Anderss izdeva sešus soloalbumus, no tiem viens pat tika izdots spāņu valodā, un nopirkt iespējams to bija vien Spānijā un Dienvidamerikā.

1997. gadā T. Anderss un D. Bolens atkal apvienoja savus spēkus un atjaunoja duetu “Modern Talking”. Parasti gan lielākā daļa “reanimēto” muzikālo projektu piedzīvo lielu vilšanos, jo kādreizējie fani jau viņus ir aizmirsuši, bet jaunā paaudze jau sākusi fanot par cita stila mūziku. “Modern Talking” iekļuva to reto projektu vidū, kuru atkalapvienošanās nepiedzīvoja neveiksmi. Pilnīgi pretēji – viņu apvienošanos var uzskatīt par grandiozāko popmūzikas vēsturē. 1998. gadā izdotais albums “For Good” Eiropas topu virsotnēs atradās divdesmit nedēļas, vairākās valstīs iegūstot platīna un dubultplatīna albuma statusu. No 1998. līdz 2003. gadam duets pamanījās pārdot 65 miljonus albuma eksemplāru.

2004. gadā, pēc otrreizējas “Modern Talking” izjukšanas, T. Anderss izdod albumu ar nosaukumu “This Time”, kas viņa solokarjerā atnes lielākos panākumus. Savukārt 2006. gadā Tomass īsteno savu sapni un ieraksta akustiskās mūzikas albumu “Songs Forever”, kurā apkopotas svinga stilā aranžētas populārākās astoņdesmitos gadu dziesmas un kura tapšanā piedalās divi orķestri.

 

25. VI 19.30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv

Cena EUR 37,50 – 123,25LA.lv