Mobilā versija
-4.3°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Otrdiena, 6. decembris, 2016
23. februāris, 2016
Drukāt

Modernā slēdzene

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Parasti, iedomājoties par slēdzenēm, nāk prātā lieli dzelzs gabali, kurus dabūt vaļā var vien ar atslēgu. Tā kā mūsu mājas kļūst arvien modernākas un gudrākas, arī slēdzenēm ir pienācis laiks mainīties.

Kompānija “Dog&Bone” radījusi slēdzeni, kuru var atslēgt, izmantojot speciāli radītu lietotni un “Bluetooth” funkciju. Slēdzenes āķis veidots no nerūsējošā tērauda, bet pats korpuss – no cinka sakausējuma. Slēdzenei trūkst klasiskā atslēgas cauruma, taču ir cits caurums – USB ieeja, ar kuru jālādē slēdzene. Gudrā “Dog&Bone” slēdzene maksā apmēram 80 eiro.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+