Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
31. oktobris, 2015
Drukāt

Moderna un uz sadarbību vērsta iespēja kredītņēmējiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pret naudu mēs vienmēr attiecamies ar rūpību, pat zināmu pietāti, jo tā ir vērtība un nodrošina iespēju ilgtermiņā saglabāt esošo statusu un komforta līmeni. Minēto iemeslu dēļ mēs uzticam savas finanses bankām vai izmantojam sentēvu metodi, glabājot iekrājumus zeķē. Ko darīt, ja līdz algai ir tālu un zeķe ir iztukšota, bet nepieciešamība pēc papildus finanšu līdzekļiem ir augsta? Alternatīva laikietilpīgiem aizņēmumam no bankas vai tuviniekiem un paziņām, ir SMS kredīts, kas apvieno divas saistošas iespējas – aizņemties finanšu līdzekļus un darīt to ērti un moderni.

Klasisks pakalpojums modernā formā
Līdz ar mobilo telefonu ienākšanu ikdienas dzīvē, varam izbaudīt arī to sniegtās papildus iespējas – kalpot par palīgrīku finanšu problēmu risināšanā. SMS kredīts jeb patēriņa kredīta pieteikums ir pakalpojums, kura būtība ir vienkārša – veicot pirmreizēju reģistrāciju kredītdevēja mājas lapā, atkārtotiem kredītiem var pieteikties, nosūtot īsziņu ar aizdevēja norādītajiem datiem. Līdz ar to situācijā, kad nav iespējas pieslēgties internetam, atliek tikai nosūtīt īsziņu un nauda īsā laika sprīdī nonāks bankas kontā. SMS kredīts ir pieejams klientiem, kuri atbilst šādiem kritērijiem:

• Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs;
• Ir pozitīva kredītvēsture;
• Pieder bankas konts;
• Ir mobilais telefons;
• Ir pastāvīgs un oficiāls e-pasta konts.

Saistību izpilde ir pamats ilgtermiņa sadarbībai
Brīdī, kad saņemts apstiprinājums un tiek piešķirts SMS kredīts, aizdevējs vienmēr informē par kredīta atmaksas datumu, kurā jāatmaksā visa naudas summa. Vērts atcerēties, ka SMS kredīts ir pieejams ar atmaksas termiņu viens mēnesis, kas nozīmē, ka nepieciešamības gadījumā pagarinājums ir jānoformē atsevišķi. Lai piekļūtu savam kontam un sekotu līdzi aktuālajai informācijai par aizdevumu un tā atmaksu, kredītdevējs piešķir lietotājvārdu un paroli.

Svarīgi atcerēties, ka vienreizējs SMS kredīts ir vienam mēnesim radīts sadarbības rīks: tā pagarināšana vai citu kredītu ņemšana, lai atmaksātu pirmo aizņēmumu ir neracionāla.

SMS kredīts ir radīts ar mērķi atvieglot cilvēku dzīvi, ļaujot baudīt to pilnībā un neuztraucoties par īstermiņa finansiālām grūtībām. Atvieglo dzīvi, piesakoties SMS kredītam, ja steidzami nepieciešama nauda!

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+