×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.2°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
29. jūnijs, 2014
Drukāt

Modes kliedziens – balinātas uzacis

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pasaules slavenības bieži nosaka modes un skaistuma jaunās tendences. Bieži vien šīs novitātes ir ļoti neparastas un diez vai piestāvēs visiem. Tikai paši drosmīgākie atļaujas kopēt šos tēlus. Jaunais modes kliedziens tieši ir šāds savdabīgs tēls. Tās ir izbalinātas uzacis. Piedāvājam iepazīties, kā tās izskatās slavenībām.

Pavisam nesen dziedātāja Ketija Perija (Katy Perry) izrādīja savu jauno izskatu ar balinātajām uzacīm portālā Instagram. Fanu reakcija bija visai vētraina un lielākoties dziedātājas jaunais izskats netika novērtēts. Ketija šo tēlu pati neizdomāja, tikai sekoja citu slavenību piemēram.

Iepriekš ar balinātām uzacīm bija redzama arī dziedātāja Mailija Sairusa (Miley Cirus). Vēl agrāk šādu sejas pārvērtību izmēģināja ekstravagantā dziedātāja Lēdija Gaga (Lady Gaga).

Jāņem vērā, ka gaišmatainām sievietēm izbalinātas uzacis piestāv daudz labāk nekā tumšmatēm. Blondīnēm jau no dabas tās ir gaišas. Tādējādi šis modes kliedziens tikai izceļ blondīņu dabisko skaistumu. Tādas ir modeles Kristena Makmenami, Lara Stouna, aktrise Hloja Seviņjī, dziedātāja Jolanda Visera.

Taču brunetēm šajā ziņā paveicies mazāk. Viņām blondas uzacis lielākoties nepiestāv. Visspilgtākais piemērs tam ir Lēdija Gaga. Tāpat arī aktrise Rūnija Mara, dziedātāja Beta Dito, modele Kendala Džennera.

Diezgan dīvaini izskatās balinātas uzacis arī ar krāsainiem matiem, piemēram, kā britu dziedātājai Kellijai Osbornai.

Vai jums patīk jaunais modes kliedziens?

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+