Uncategorized

Modes mākslinieks Dāvids meža vidū ieskatās nāvei acīs0

Foto – Facebook.com

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, vasaras saulgriežu laikā nopietnas veselības problēmas piemeklējušas slaveno modes mākslinieku Dāvidu (51), kad viņu no lauku mājām Zemgalē hospitalizēja neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde. No Jelgavas slimnīcas viņš pēcāk tika pārvests uz Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Kardioloģijas nodaļu.

Dāvids atklāj, ka lai gan jau kādu laiku veselība viņam ir klibojusi, šoreiz slikti kļuvis pēkšņi. “Gāju, un palika slikti, un tā vairākas reizes. Tad jutu, ka gāžos, aizgāju uz pagalmu, kur ir cilvēki. Uz mirkli zaudēju samaņu… Tad viss griezās, tirpa, krūtīs nepatīkami spieda. Biju atkal tuvu ģībšanai…Ārsti, kad ieradās, centās mani noturēt pie samaņas. Braucot uz slimnīcu Jelgavā, meža vidū mediķiem nācās stādināt mašīnu, jo sirds pēkšņi teju apstājās pavisam – pulss bija tikai 20 sitieni minūtē.Vēlāk uzzināju, ka ārsti mašīnā man vēnā laiduši zāles. Tas ir reāls brīnums, ka vispār vēl esmu starp dzīvajiem,” tā Dāvids.

Rudenī modes māksliniekam paredzēta sirds operāciju, bet mediķi atzinuši, ka visticamāk sirds problēmas izrausījusi fiziska un emocionāla pārpūle.

LA.lv