Kokteilis
Stilo

Modīgākās dūnu jakas: Apjoms, detaļas un krāsas 16

Dūnu jakas jau ilgāku laiku ir iecienītākais apģērbs aukstā laikā visā pasaulē. Tās ir siltas, ekonomiskas un praktiskas, ļauj izvēlēties dažādus siluetus, krāsas, apdari – lieliska izvēle jebkuram budžetam! Šī sezona nav nekāds izņēmums – modē apjomīgas formas un krāsu daudzveidība.

Kas jāzina, plānojot iegādāties jaunu dūnu jaku ziemai? Galvenais, protams, krāsa, garums, fasons, apdare. Tāpēc tieši uz tiem arī pacentīsimies atbildēt!

Galerijas nosaukums

Pasteļtoņi

Siltā jaka var būt pavisam vienkārša, bet skaista krāsa tevi izcels uz kopējā pelēcīgā pūļa fona! Šogad priekšroku vislabāk dot maigiem pasteļtoņiem.

Tā kā vairākums dāmu iegādājas dūnu jaku uz vairākām sezonām, labāk izvēlēties klasisku, ne pārāk košu apdruku – tā neapniks un nezaudēs aktualitāti. Drosmīgākās var izvēlēties čūskādas vai leoparda rakstus!

Apjoms

Kuplas, apjomīgas jakas ir modē! Neliela stila nevērība ir tas, kas vajadzīgs šajā gadā. Lielas, ērtas jakas izskatās ļoti sievišķīgi, īpaši kombinējot tos ar skaistām kažokādas cepurītēm un somiņām.

Garums

Iesakām izvēlēties garumu līdz celim. Parasti dūnu jaka ir sportiska stila apģērbs. Tomēr labi var izskatīties arī garš dūnu mētelis, zem kura var vilkt pat garo kleitu!

Modelis

Vērts izmēģināt saīsinātas piedurknes! Izskatās ļoti sievišķīgi. Komlektē ar gariem, mīkstiem cimdiem – būs gan silti, gan ērti, arī tēls atšķirīgs no ierastā.

Jaka ar “svārciņiem”

Pašām sievišķīgākajām – dūnu mētelītis ar kuplu svārku daļu. Slaidām, jaunām meitenēm šis sezonas jaunums piestāvēs īpaši labi! Komplektē ar siltām zeķbiksēm, legingiem un šauriem džinsiem.

Dizaina jaunums

Drosmīgs dizains – jaka kā sega, asimetriska apakšējā daļa vai vēl kāda neparasta detaļa. Tām, kas vēlas izcelties vēl vairāk!

Kažokādas apdare

Kažokāda padara greznāku jebkuru apģērbu. Lieliski izskatās gan kardigani, gan mēteļi un jakas, kuru apdarē izmantota pūkaina ādiņa. Šogad modē lielas, pūkainas apkakles, kapuces ar kažokādas malu vai jakas ar kažokādas apakšmalu: tādās nebūs auksti ne ziemas vakarā, ne sniegputenī.

LA.lv