Mobilā versija
+3.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
26. augusts, 2015
Drukāt

Modra Škutāna pārvešanai nepieciešamie līdzekļi savākti; tuvinieki pateicas ziedotājiem

Foto: Santas Strupišas Facebook profilsFoto: Santas Strupišas Facebook profils

Lielbritānijā bojā gājušā Modra Škutāna tuvinieki pateicas atbalstītājiem, kuri dažu dienu laikā ziedojuši 1732,31 eiro, liecina ieraksts Modra māsas Santas Strupišas Facebook kontā.

“Paldies par atbalstu, labajiem vārdiem un gaišajām domām, ko esat sūtījuši šajās dienās. Esam bezgala pateicīgi katram, kurš palīdzējis/palīdzēs atvest Modri mājās. Ar Jūsu palīdzību ir saziedoti EUR 1732,31. Atlikušo summu spēsim nodrošināt paši,” raksta Santa Strupiša.

Jau rakstījām, ka 22. augustā Lielbritānijā traģiski gājis bojā Modris Škutāns, Jura Kursieša kinolentes “Modris” galvenā varoņa prototips. Tuvinieki lūdza ziedot līdzekļus, lai jaunieti varētu pārvest mājās. Tam bija nepieciešami 2000 eiro.

Pievienot komentāru

TV3: Eksprezidents Bērziņš un LU rektors Muižnieks ar aplausiem sveic filmu par Krimas aneksiju (52)Uz Rīgu šonedēļ bija atbraukusi Krievijas delegācija, ko vadīja Krievijas tirdzniecības un rūpniecības kamera. To uzņēma Rīgas mērs, zemkopības un arī ekonomikas ministrs, vēsta raidījums "Nekā personīga".
Draugiem Facebook Twitter Google+