Mobilā versija
-1.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
26. augusts, 2015
Drukāt

Modra Škutāna pārvešanai nepieciešamie līdzekļi savākti; tuvinieki pateicas ziedotājiem

Foto: Santas Strupišas Facebook profilsFoto: Santas Strupišas Facebook profils

Lielbritānijā bojā gājušā Modra Škutāna tuvinieki pateicas atbalstītājiem, kuri dažu dienu laikā ziedojuši 1732,31 eiro, liecina ieraksts Modra māsas Santas Strupišas Facebook kontā.

“Paldies par atbalstu, labajiem vārdiem un gaišajām domām, ko esat sūtījuši šajās dienās. Esam bezgala pateicīgi katram, kurš palīdzējis/palīdzēs atvest Modri mājās. Ar Jūsu palīdzību ir saziedoti EUR 1732,31. Atlikušo summu spēsim nodrošināt paši,” raksta Santa Strupiša.

Jau rakstījām, ka 22. augustā Lielbritānijā traģiski gājis bojā Modris Škutāns, Jura Kursieša kinolentes “Modris” galvenā varoņa prototips. Tuvinieki lūdza ziedot līdzekļus, lai jaunieti varētu pārvest mājās. Tam bija nepieciešami 2000 eiro.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (15)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+