“Mogo” ar uzvaru sāk Kontinentālā kausa otro kārtu 0

Latvijas čempionvienība hokejā “Mogo” piektdien ar uzvaru sāka Ungārijā notiekošo Kontinentālā kausa otro kārtu, pirmajā mačā ar 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) pieveicot vietējo Miškolcu “Jegesmedvek” vienību.
Visi vārti šajā mačā tika gūti otrajā trešdaļā, taču rezultātu 22.minūtē atklāja “Jegesmedvek” hokejisti. Tiesa, līdz “Mogo” atbildei nebija ilgi jāgaida, jo vien pēc 47 sekundēm līdzsvaru uz tablo atjaunoja Edgars Kurmis.
Neilgi brīdi vēlāk Latvijas komanda guva arī otros vārtus, izceļoties Andrejam Lavrenovam, kurš, kā vēlāk izrādījās, guva uzvaras vārtus. Savukārt mājiniekiem neizšķirta panākšanai nelīdzēja arī vārtsarga nomaiņa pret sesto laukuma spēlētāju.
Turpinājumā B apakšgrupas mačos rīdzinieki sestdien plkst.16.30 spēkosies ar Spānijas vienību “Jaca”, bet svētdien tajā pašā laikā “Mogo” būs duelis pret Slovēnijas spēcīgāko vienību Jesenices “Acroni”.
Pirmajā šīs apakšgrupas mačā “Acroni” ar 3:1 (1:0, 2:1, 0:0) pieveica “Jaca” komandu.
Tikmēr C grupā sacenšas Lielbritānijas čempioni Koventrijas “Blaze”, Polijas spēcīgākais klubs “Tychy”, serbu Belgradas “Partizan” un Rumānijas labākā hokeja komanda Galavas “Dunarea”.
B grupas uzvarētāji kvalificēsies trešā posma D grupai, kurā tos jau gaida Itālijas čempioni “Asiago”, Dānijas ceturtā spēcīgākā vienība Herningas “Blue Fox” un Kazahstānas čempioni Pavlodaras “Irtiš”.
Savukārt C grupas spēcīgākā vienība iekļūs E grupā, kur spēkosies ar Baltkrievijas čempioniem Soļigorskas “Šahtjor”, Francijas vienību Ruānas “Dragons” un Ukrainas čempionāta finālisti “Kremenčuk”.
Trešais posms notiks no 20. līdz 22.novembrim, bet pēc tam D un E grupu divas spēcīgākās komandas kvalificēsies finālam, kas tiks aizvadīts no 8. līdz 10.janvārim. Visas grupas savas cīņas aizvadīs sabraukumu formātā.