“Mogo” atkal pieveic “Kurbadu” un nodrošina pirmo vietu virslīgā 0

Rīgas “Mogo” komanda pirmdien otro reizi nepilnu divu nedēļu laikā uzvarēja Ogres “Kurbads” vienību, nodrošinot sev pirmo vietu Latvijas hokeja virslīgas regulārajā čempionātā.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 435

“Mogo” savā laukumā svinēja uzvaru ar 5:3 (1:1, 2:2, 2:0).

Rīdziniekiem vārtus guva pieci dažādi hokejisti, bet rezultatīvākais ar divām piespēlēm bija Elviss Želubovskis. Tikmēr “Kurbadam” Sandis Zolmanis guva vārtus un reizi piespēlēja.

“Mogo” spēles gaitā nokļuva iedzinējos ar 1:3, kad 29.minūtē viesiem divu vārtu pārsvaru panāca Rihards Remiņš. Tomēr vēl līdz otrajam pārtraukumam Jānis Ozoliņš un Andris Siksnis panāca izlīdzinājumu, bet trešā perioda beigu daļā Jānis Bullītis un Daniels Riekstiņš, izceļoties divu minūšu laikā, nodrošināja “Mogo” uzvaru.

Abas komandas 17.februārī tikās Latvijas kausa finālā, kur ar 3:2 papildlaikā arī uzvarēja “Mogo”, piedevām kausa izcīņas finālā “Kurbadu” uzvarot otro gadu pēc kārtas.

Zīmīgi, ka “Kurbads” trīs pēdējos gadus ir spēlējuši arī virslīgas izslēgšanas spēļu finālā, taču arī tur viņi ik reizi ir zaudējuši.

Pēc pirmdien aizvadītās spēles virslīgas vadošais četrinieks ir aizvadījis pa 29 spēlēm un “Mogo” komandu, kura ir izcīnījusi 67 punktus, konkurenti vairs nevar panākt. Tiesa, vēl būs sīva cīņa par otro vietu, jo Jelgavas “Zemgale”/LLU un “Kurbads” komandām ir pa 61 punktam.

Tikmēr valsts čempionei “Liepājai” ir 51 punkts un tā regulāro sezonu noslēgs ceturtajā pozīcijā. Savukārt piektajā vietā ar 36 punktiem atrodas “Rīga”, kas jau noslēgusi regulāro čempionātu, pie 29 punktiem tikusi “Prizma”, bet pastarīte “Pārdaugava” 29 cīņās iekrājusi vienu punktu.