miskolcijegesmedve.hu

“Mogo” atspēlē divu vārtu deficītu un uzvar Spānijas “Jaca” 0

Latvijas čempionvienība hokejā “Mogo” Kontinentālā kausa otrās kārtas otrajā spēlē sestdien ar rezultātu 6:3 (0:2, 4:1, 2:0) pieveica Spānijas vienību “Jaca”, izcīnot uzvaru uzvaru četru komandu turnīrā.
Mača pirmajās piecās minūtēs “Mogo” ielaida divus vārtus un zaudēja ar 0:2, bet 27.minūtē Latvijas čempioni arī nokļuva iedzinējos ar 1:3. Tomēr turpinājumā tika gūti pieci bezatbildes vārti un svinēta uzvara. Neraugoties uz neveiksmīgo spēles sākumu, “Mogo” pārsvars bija visas spēles laikā – pirmās trešdaļas mettienu attiecība 12-7, otrās 15-6, trešās 12-5, visā spēlē 39-18.
“Mogo” komandā ar diviem gūtajiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Miks Lipsbergs un Sergejs Durdins, bet pa vienai ripai iemeta Jānis Ozoliņš un Edgars Lipsbergs.
Pirmajā spēlē piektdien “Mogo” ar 2:1 (0:0, 2:1, 0:0) apspēlēja Ungārijas komandu Miškolcu “Jegesmedvek”, bet “Jaca” ar 1:3 piekāpās Slovēnijas spēcīgākajai vienībai Jesenices “Acroni”.