Sports
Hokejs

“Mogo” gatavojas gāzt no troņa “Kurbadu”0


Latvijas čempionāta finālā starp “Kurbadu” un “Mogo” gaidāma bezkompromisa cīņa.
Latvijas čempionāta finālā starp “Kurbadu” un “Mogo” gaidāma bezkompromisa cīņa.
Foto: “Kurbads”

Esam apņēmības pilni pēc četru gadu pārtraukuma kļūt par čempioniem, sarunā ar “LA” atzina hokeja vienības “Mogo” galvenais treneris Igors Smirnovs.

Latvijas čempionāta finālsērija, kurā regulārā turnīra uzvarētāja “Mogo” tiksies ar pēdējo divu gadu čempionvienību “Kurbads”, sāksies šovakar “Mogo” hallē Teikā. Cīņa ritēs līdz četrām uzvarām.

Abas komandas pēdējo piecu gadu laikā ir principiālākās sāncenses Latvijas hokejā. “Mogo” par čempioniem kļuva 2015. gadā, ieguva abus Latvijas kausus 2016. un 2017. gadā, bet pēdējās divās sezonās galveno trofeju virs galvas cēluši “Kurbada” hokejisti.

“Esam apņēmības pilni cīnīties, lai pēc četru gadu pārtraukuma kļūtu par čempioniem. Diemžēl Rūdolfs Maslovskis savainojuma dēļ vismaz pirmajās spēlēs nevarēs palīdzēt, pēc tam redzēsim. Pārējie ir gatavi,” teica Igors Smirnovs, kurš kā galvenais treneris pirmo reizi vadīs komandu finālā.

Viņš uzskata, ka lielā ažiotāža, kas bija sacelta par Riharda Mareņa pievienošanos “Mogo” pēc Rīgas “Dinamo” pavadītas sezonas, nebūt nav radījusi uzbrucējam psiholoģisku spiedienu: “Rokas Rihardam nav sasaistītas, tieši otrādi – gribas vēl vairāk parādīt, ka ir augsta līmeņa spēlētājs un ne velti nostiprinājās “Dinamo”. Grib pacīnīties par vietu Latvijas izlasē un šīs spēles notur tonusā pirms nometnes sākuma.”

Saistītie raksti

Ja “Kurbads” uz finālu palīgos piesaistījis Rīgas “Dinamo” video treneri, “Mogo” strādājot tādā pašā režīmā kā sezonā ierasts. “Analizējam video, galvenais būs izvairīties no noraidījumiem, jo “Kurbada” vairākuma piecinieks ir ļoti rezultatīvs. Mums ir diezgan labs uzbrukums, arī vairākums pēdējās spēlēs uzlabojās. Ceram disciplinēti nospēlēt aizsardzībā un veidot asus pretuzbrukumus,” teic Smirnovs.

Abas sāncenses finālu sasniedza ļoti viegli, “Mogo” četrās spēlēs saplosot “Prizmu”, bet “Kurbadam” – “Zemgale/LLU”.

LA.lv