“Mogo” ģenerālmenedžeris un spēlētājs Elviss Želubovskis.

“Mogo” hokejisti Kontinentālā kausa otro kārtu sāk ar uzvaru 0

Latvijas čempione hokejā “Mogo” piektdien ar uzvaru sāka Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālā kausa otro kārtu.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

“Mogo” Brovari pilsētā Kijevas pievārtē C apakšgrupas mačā ar 5:3 (2:0, 1:0, 2:3) pārspēja Rumānijas čempioni Brašovas “Corona”.

Pirmā perioda pēdējā ceturksnī rīdziniekiem izcēlās Vladimirs Mamonovs un Edgars Kurmis, bet divas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Gatis Gricinskis panāca 3:0. Trešās trešdaļas pirmajā pusē abas komandas guva kopā četrus vārtus – “Mogo” rindās vēlreiz izcēlās Gricinskis, bet pretinieku guva trīs vārtus.

Lai gan pretinieki pietuvojās līdz vienu vārtu deficītam, “Mogo” nosargāja uzvaru, turklāt pusotru minūti pirms pamatlaika beigām Andris Siksnis panāca 5:3.

“Corona” ir trīskārtēja Rumānijas čempione, vietējās meistarsacīkstēs triumfējot arī šogad.

Sestdien “Mogo” tiksies ar Serbijas čempioni Belgradas “Crvena Zvezda”, bet svētdien mēros spēkus ar turnīra saimnieci Doņeckas “Donbass”, kas uzskatāma par rīdzinieku sīvāko konkurenti šajā turnīrā.

C grupas uzvarētāja iekļūs trešā posma F grupā, kur to sagaida Atirau “Beibaris” (Kazahstāna), Grodņas “Neman” (Baltkrievija) un Krakovas “Cracovia” (Polija). Šīs grupas spēles notiks no 15. līdz 17.novembrim Krakovā.

Finālturnīrā, kas notiks no 10. līdz 12.janvārim, iekļūs pa divām komandām no trešā posmā grupām. Kontinentālā kausa uzvarētāja iegūs tiesības 2020./2021.gada sezonā spēlēt IIHF Čempionu līgā.

Iepriekšējā sezonā Kontinentālajā kausā triumfēja Kazahstānas komanda Kokšetau “Arlan”. Kontinentālā kausa priekšpēdējo jeb trešo kārtu sasniedza Latvijas čempione “Kurbads”, kas grupā ieņēma trešo vietu un finālposmam nekvalificējās.