hkkurbads.lv

“Mogo” nonāk uzvaras attālumā no titula 0

“Mogo” hokejisti otrdien svinēja panākumu arī Latvijas čempionāta finālsērijas trešajā spēlē, līdz ar to viņiem atlicis tikt vairs tikai pie viena panākuma, lai tiktu pie čempionu kausa.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu

“Mogo” aizvadītajā cīņā viesos ar 3:2 (3:1, 0:1, 0:0) apspēlēja Ogres “Kurbada” komandu, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 3-0.
Uzvarētājiem pa vārtiem iemeta Krišs Lipsbergs, Jānis Ozoliņš un Vladimirs Mamonovs, kamēr “Kurbada” sastāvā izcēlās Sandis Zolmanis un Juris Štāls.

Ceturtā abu komandu spēle trešdien vēlreiz notiks Ogrē un jau šajā cīņā “Mogo” varēs tikt pie otrā Latvijas čempionu titula trīs gadu laikā.

Jau pašā spēles ievadā pēc divām ar pusi nospēlētām minūtēm Kriša Lipsberga uzmetiens no zilās līnijas ielidoja vārtos, izvirzot vadībā “Mogo” hokejistus. Tomēr turpinājumā “Mogo” divas reizes pusminūtes laikā izmeta ripu ārpus laukuma un palika uz ilgu laiku trijatā pret pieciem pretiniekiem. Šo iespēju “Kurbads” sekmīgi izspēlēja un cīņas astotajā minūtē Zolmanis panāca 1:1.

Kaut “Kurbada” bija vēl 50 sekundes, ko spēlēt vairākumā, šajā laikā vārtus iemeta “Mogo” – Ronalds Cinks pretuzbrukumā izlauzās cauri trim konkurentiem un vārtu priekšā piespēlēja Ozoliņam, kurš nekļūdījās. Savukārt 13.minūtē Mamonovs vēl vienā pretuzbrukumā panāca jau 3:1 “Mogo” labā, kas lika “Kurbada” komandas vārtos Mārtiņa Raituma vietā sūtīt Uldi Čalpu. Uzreiz pēc tam “Mogo” guva vēl vienus vārtus, bet īsu brīdi pirms tam Čalpa speciāli bija izgrūdis vārtus, līdz ar to epizode noslēdzās ar divām soda minūtēm Ogres komandas vārtu vīram.
Otrās trešdaļas ievadā “Kurbads” izmeta ripu cauri pretinieku vārtsarga Henrija Anča kājsargiem, bet viņš to apturēja vēl pirms vārtu līnijas. Tomēr īsu brīdi vēlāk “Kurbads” beidzot guva vārtus un panāca 2:3, kad pēc Toma Hartmaņa piespēles precīzs bija Štāls. Perioda beigās “Kurbads” vēlreiz uz gandrīz pusotru minūti ieguva lielo vairākumu, bet to neizmantoja, savukārt trešdaļas beigās netika ieskaitīts arī vārtu guvums “Kurbadam”, jo Jāņa Straupes metienā Zolmanis traucēja Ančam.

Trešās trešdaļas sākumā “Kurbads” piespieda “Mogo” pie saviem vārtiem, tomēr viesi šo konkurentu pāris minūšu ofensīvu izturēja. Trešdaļas vidū Ančs ieguva divas soda minūtes par laika vilcināšanu, turklāt arī pēc tām “Kurbads” turpināja pretiniekus spiest. “Mogo” atbildēja ar pretuzbrukumiem, bet arī ļoti veiksmīgi vilka laiku, spējot noturēt panākumu.

Sērijas pirmajā spēlē piektdien “Mogo” uzvarēja ar 3:1, bet dienu vēlāk apspēlēja pretiniekus pēcspēles metienu sērijā ar 3:2.