“Mogo” tiek savās mājās un uzvar 0

Pieredzējušais aizsargs Agris Saviels trešdien guva divus vārtus, palīdzot “Mogo” komandai Latvijas hokeja virslīgas spēlē savā laukumā ar 5:3 (2:2, 3:1, 0:0) uzvarēt “Prizma” komandas spēlētājus.

Notriektā tautumeita 6

Pirmajā periodā “Mogo” pēc Jura Ziemiņa un Saviela vārtiem divas reizes bija vadībā, taču “Prizma” abas reizes atjaunoja neizšķirtu, kad precīzi bija Livars Lāns un Sandis Grīnbergs.
Otrā perioda sākumā Grīnbergs vadībā jau izvirzīja “Prizmu”, taču drīz vien Elviss Želubovskis atjaunoja neizšķirtu 3:3, bet trešdaļas beigu daļā Saviels un Andrejs Smirnovs iemeta vēl divas ripas, uz ko “Prizma” vairs nespēja atbildēt.
Uzvarētājiem Smirnovs guva ne tikai vienus vārtus, bet atdeva arī divas rezultatīvas piespēles.

Pirms šīs spēles 2015.gada Latvijas čempione “Mogo” medijus iepazīstināja ar “Mogo” ledus halli, kas kļuvusi par šī kluba jauno mājvietu. Halle atrodas Brīvības ielā 333, Rīgā, un iepriekš bija zināma kā LSPA ledus hallē. “Mogo” to iegādājās pērn, pa šo laiku nomainot tai jumtu, apgaismojumu, izremontējot ģērbtuves un veicot citus uzlabojumus.

Virslīgas kopvērtējuma līderu godu saglabā Ogres “Kurbads” hokejisti, kuri sešos mačos iekrājuši 17 punktus, bet divi punktu mazāk ir “Zemgale”/LLU vienībai, kas turklāt aizvadījusi par spēli vairāk. Uz trešo vietu ar 13 punktiem sešās cīņās pakāpusies “Mogo”, bet punkts mazāk ir Latvijas čempionei “Liepājai”. Seši punkti ir “Rīgai”, bet trīs iekrājusi “Prizma”. Tikmēr “Pārdaugava” ir zaudējusi visos sešos savos mačos.
Šosezon dalībai turnīrā pieteikušās septiņas komandas, kas aizvadīs piecu apļu turnīru, sešām labākajām sasniedzot “play-off” cīņas.