×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
19. janvāris, 2017
Drukāt

Moldova starp ES un Krieviju (2)

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Moldova. Premjerministrs Pāvels Filips (attēlā) asi reaģējis uz valsts prezidenta Igora Dodona rosinājumu atcelt asociācijas līgumu ar Eiropas Savienību.

Filips uzsvēra, ka Moldovas konstitūcija nedod pilnvaras prezidentam paziņot vai pieņemt šādus lēmumus, nosaucot Dodona teikto par “tīru retoriku”. Runājot Maskavā pēc sarunām ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, Dodons paudis cerību, ka asociācijas līgums tiks atcelts, ja viņa partija parlamentā iegūs vairākumu. Dodons arī norādīja, ka centīsies “pilnībā atjaunot” ekonomisko sadarbību ar Krieviju, jo vienošanās ar ES nav nesusi cerēto tirdzniecības pieaugumu. Pēc tam, kad Moldova parakstīja asociācijas līgumu ar ES, Maskava noteica embargo tās vīnam un dārzeņiem. Dodons pauda cerību, ka Sociālistu partija, kuru viņš vadījis, nākamajās vēlēšanās iegūs parlamentāro vairākumu un šī valdība tiks atcelta. Moldovā parlamenta vēlēšanas ir paredzētas 2018. gada beigās.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Moldova ir viena no Eiropas vecakiem valstim! Visi sie Dodoni, Putini uttl. ir primitivi cilveki, kuri
    grib, ka Hitlers, ieniemt “vietu vesture” un si “vieta” ir tualeta vieta!

  2. Jā, jā, Dodon, pārņemsi varu un tad arī tev, tāpat kā Putinam, būs valstī “labākās prostitūtas pasaulē”! Ir taču vērts pacensties!

Draugiem Facebook Twitter Google+