Mobilā versija
+4.5°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
12. jūnijs, 2014
Drukāt

Mongolija ieviesīs bezvīzu režīmu Latvijas valstspiederīgajiem

Foto - LETAFoto - LETA

Mongolija drīzumā ieviesīs bezvīzu režīmu Latvijas valstspiederīgajiem, liecina ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (V) ieraksts sociālā tīkla vietnē “Twitter”.

Rinkēvičs norādījis, ka darba vizītes laikā Mongolijas ārlietu ministrs Luvsanvandans Bolds apliecinājis, ka Mongolija drīzumā ieviesīs bezvīzu režīmu Latvijas valstspiederīgajiem, un izteicis pateicību par šo soli, kas tuvinās Latvijas un Mongolijas tautas, kā arī veicinās tūrismu un ekonomisko sadarbību.

“Bezvīzu ceļošanas iespēja Latvijas iedzīvotājiem būs lieliska Mongolijas puses dāvana. Esmu pārliecināts, ka daudzi Latvijas iedzīvotāji izmantos iespēju apskatīt skaisto zemi un veidot arī biznesa saites ar Mongoliju,” sacīja Rinkēvičs.

Jau ziņots, ka Valsts prezidents Andris Bērziņš šodien sāk divu dienu darba vizīti Mongolijā. Prezidentu vizītē pavada arī Rinkēvičs.

 

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (69)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+