Mobilā versija
+2.9°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
12. jūnijs, 2014
Drukāt

Mongolija ieviesīs bezvīzu režīmu Latvijas valstspiederīgajiem

Foto - LETAFoto - LETA

Mongolija drīzumā ieviesīs bezvīzu režīmu Latvijas valstspiederīgajiem, liecina ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (V) ieraksts sociālā tīkla vietnē “Twitter”.

Rinkēvičs norādījis, ka darba vizītes laikā Mongolijas ārlietu ministrs Luvsanvandans Bolds apliecinājis, ka Mongolija drīzumā ieviesīs bezvīzu režīmu Latvijas valstspiederīgajiem, un izteicis pateicību par šo soli, kas tuvinās Latvijas un Mongolijas tautas, kā arī veicinās tūrismu un ekonomisko sadarbību.

“Bezvīzu ceļošanas iespēja Latvijas iedzīvotājiem būs lieliska Mongolijas puses dāvana. Esmu pārliecināts, ka daudzi Latvijas iedzīvotāji izmantos iespēju apskatīt skaisto zemi un veidot arī biznesa saites ar Mongoliju,” sacīja Rinkēvičs.

Jau ziņots, ka Valsts prezidents Andris Bērziņš šodien sāk divu dienu darba vizīti Mongolijā. Prezidentu vizītē pavada arī Rinkēvičs.

 

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+