Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
9. novembris, 2015
Drukāt

Montāgs-Girmess “airBaltic” ieguldīs savu naudu; redz aviokompānijas izaugsmes iespējas

Foto - LETAFoto - LETA

52 miljoni eiro, kurus plānots ieguldīt nacionālajā aviokompānijā “airBaltic”, ir paša nauda, šodien žurnālistiem uzsvēra “airBaltic” finanšu investors Ralfs Dīters Montāgs-Girmess.

Viņš norādīja, ka nav nabadzīgs cilvēks, tāpēc ieguldījums “airBaltic” būs no viņam piederošiem fondiem.

Montāga-Girmesa konsultants Marks Dežentils Viljamss skaidroja, ka investors ir gatavs ieguldīt aviokompānijā, jo saredz biznesa iespējas.

“Redzams, ka samazinās “airBaltic” tirgus daļa, un kompānijai ir lielas izmaksas. Taču investors lēma par ieguldījumu, jo saskatījām, ka ir veiksmīgi pabeigts “airBaltic” restrukturizācijas plāns, kompānijā darbojas profesionāla komanda, pastāv iespēja kāpināt pasažieru skaitu, kā arī ir izstrādāts labs, jauns biznesa plāns “Horizon 202″,” teica Viljamss un piebilda, ka aviokompānijai ir arī labas iespējas nostiprināties Tallinā un Viļņā.

Tāpat Montāgs-Girmess uzsvēra, ka viņam nav nekādas saistības ar Krievijas izlūkdienestiem un viņš nevarot komentēt Latvijas drošības iestāžu paustās bažas par investoru. “Es sev uzticos, es sevi neuzskatu par drošības risku,” uzsvēra Montāgs-Girmess.

Kā ziņots, vienošanās paredz, ka vācu investora īpašumā nonāks 20% aviokompānijas akciju. Atlikusī daļa saglabāsies Latvijas valsts īpašumā. Montāgs-Girmess “airBaltic” investēs 52 miljonus eiro. Arī Latvijas valdība aviokompānijā investēs 80 miljonus eiro. Kopējais Latvijas aviokompānijas jaunais kapitāls 132 miljonu eiro apmērā veicināšot biznesa plānu un flotes modernizēšanu.

Valdība pagājušajā nedēļā atbalstīja finanšu konsultanta “Prudentia” atrasto nacionālās aviokompānijas “airBaltic” finanšu investoru.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+