×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
2. jūlijs, 2014
Drukāt

“Monty Python” fani kopīgi nodzied “Always Look on the Bright Side of Life”

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Otrdien Londonā notika komiķu trupas “Monty Python” pirmā uzstāšanās 30 gadu laikā, kuras noslēgumā 14 000 fanu vienojās kopīgā dziesmā.

Maikls Peilins, Ēriks Aidls, Džons Klīzs, Terijs Giljams un Terijs Džonss, kuri ir jau vairāk nekā 70 gadus veci, stāstīja fanu iemīļotus jokus, demonstrēja arhīva materiālus un sniedza muzikālus priekšnesumus.

Vislielākās ovācijas izpelnījās “Monty Python” klasika – joks par beigto papagaili un siera veikalu, kurā nav nevienas Klīza prasītās siera šķirnes.

“Tas bija spīdoši. Vēl labāk, nekā biju gaidījis,” sacīja 48 gadus vecais Deivids Malinsons no Mančestras, kurš uz šovu bija ieradies ar abiem saviem dēliem. “Man acīs sariesās asaras. Atmosfēra bija brīnišķīga.”

“Tas, ka viņi dažbrīd aizmirsa tekstu un smējās paši par saviem jokiem, padarīja uzstāšanos vēl labāku,” piebilda viņa 17 gadus vecais dēls Džeimss.

Vakars noslēdzās, kopīgi nodziedot “Always Look on the Bright Side of Life” no “Monty Python” 1979. gada filmas “Life of Brian” (“Braiena dzīve”). Iznākšanas laikā uz Jēzus dzīvi balstītā filma izsauca lielu sašutumu.

Daudzi fani bija saģērbušies kā iemīļotākie varoņi no komiķu trupas seriāla “Flying Circus” un filmas “Holy Grail”.

Leģendārie britu komiķi kopumā sniegs desmit uzstāšanās “O2” arēnā Londonā.

Pēdējoreiz leģendārie komiķi apvienojās Espenas komēdijas festivālā 1998. gadā.

“Monty Python” sestais dalībnieks Greiems Čepmens aizgāja mūžībā 1989. gadā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+