×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
16. aprīlis, 2017
Drukāt

Motobraucējam Sabulim ceturtā vieta Eiropas čempionāta pirmajā posmā

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Latvijas motokrosa braucējs Kārlis Sabulis nedēļas nogalē Itālijā guva ceturto vietu Eiropas čempionāta pirmajā etapā EMX250 klasē.

Sestdien notikušajā pirmajā braucienā pēc saspringtas cīņas pēdējā līkumā Sabulis izrāva otro vietu, piekāpjoties vienīgi itālim Simonem Furloti.

Savukārt svētdien otrajā braucienā uzvaru izcīnīja cits itālis Morgans Lesjardo, bet Sabulis finišēja piektais, kaut pēc starta bija ārpus labāko desmitnieka.

Kopvērtējumā pirmajā etapā ar 45 punktiem triumfēja Furloti, bet Sabulis savāca 38 punktus un pēc pirmā sezonas etapa ir kopvērtējuma ceturtajā pozīcijā.

Sabulis pērn noslēdza divu gadu līgumu ar “Yamaha” rūpnīcas pārstāvi Eiropā “Yamaha Motor Europe” un šosezon viņš pārstāv “Astes4-Tesar” komandu.

“Redzēju, ka varu cīnīties par trijnieku, tāpēc uzskatu, ka šis ir labs sezonas sākums,” Sabuli citē viņa Latvijā pārstāvētā “MX Moduls” komanda, sportistam paužot, ka Eiropas čempionātā ļoti svarīgs ir sekmīgs starts. “Ja vari aizbraukt pirmajā pieciniekā, tad vari cīnīties par trijnieku. Pirmajā braucienā starts bija labs, bet otrajā braucienā tas nepadevās. Taču rezultātā no divdesmit pirmās pozīcijas aizcīnījos līdz piektajai vietai. Jāpiestrādā vēl pie startiem, un tad jau būs labi. Šis bija tikai sezonas pirmais posms, galvenais to bija aizvadīt stabili, bez kritieniem, nedarot kļūdas.”

Pagājušajā sezonā Sabulis, izlaižot trīs no desmit posmiem, EMX250 klasē kopvērtējumā izcīnīja 14.vietu. Tāpat viņš startēja trijos pasaules čempionāta etapos MX2 klasē, katrā no sešiem braucieniem tiekot pie kopvērtējuma punktiem.

EMX250 klasē sportisti brauc ar četrtaktu 250 cm3 motocikliem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+