Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
8. aprīlis, 2015
Drukāt

Motociklisti atklās sezonu ar akciju “Par cieņu uz ceļa”

Foto-Oskars IrbītisFoto-Oskars Irbītis

Motociklisti 17.aprīlī atklās sezonu ar akciju “Par cieņu uz ceļa”, informēja motociklistu kopienas “Freeriders.lv” pārstāvis Aleksejs Andrejevs.

Plānots, ka pasākumā piedalīsies no 40 līdz 80 motociklu.

Motociklisti citiem ceļu satiksmes dalībniekiem dalīs automašīnu gaisa atsvaidzinātājus ar akcijas saukli. Akcijas galvenais mērķis ir pievērst autovadītāju uzmanību tam, ka uz ielām arvien biežāk sāk parādīties motociklisti.

Šogad akcija norisināsies no plkst.16 līdz 19 Lielirbes ielas un Ulmaņa gatves krustojumā. Pēc akcijas organizatoru domām, iedarbība uz cilvēkiem, izmantojot patīkamas emocijas, rada labāku efektu, nekā aicinājums pavēles formā, piemēram, “skaties divreiz”.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+