×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
14. aprīlis, 2015
Drukāt

Motociklu vērtēšana ir sākusies! Oficiāli atklāts konkurss “Gada motocikls 2015”

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Tirdzniecības centrā "Mols" apskatāmas arī gleznas ar moto tematiku. Māksliniece Alla Dzevaltovska pie savas gleznas "Vilks ZZR". ZZR tāpēc, ka viņas vīram ir motocikls "Kawasaki ZZR", uz kura māksliniece ir otrā vadītāja jeb pasažiere, bet vilks tāpēc, ka tā tēls atbilstot motocikla dvēselei. Alla pati ikdienā brauc ar 125 cm3 čoperīti.

Pagājušonedēļ ar motociklu un motopiederumu izstādes atklāšanu tirdzniecības centrā “Mols” oficiāli atklāts konkurss “Gada motocikls 2015”.

Izstāde aplūkojama līdz oficiālajai motosezonas atklāšanai 26. aprīlī, bet konkurss savu apogeju sasniegs divās dienās maijā, kad braucamrīkus žūrija varēs izmēģināt Kurzemes jūrmalas ceļos un neceļos, bet konkurss beigsies un rezultāti tiks paziņoti vasaras otrajā pusē. Žūrijā ir 12 tehnisku nozaru pārstāvji un 12 žurnālisti motobraucēji, starp kuriem arī šo rindu autors.

Šogad konkursam pieteikti vairāki multifunkcionāli motocikli, tāpēc tiek pieļauta motocikla kandidēšana vairākās apakškategorijās vienlaikus, bet uz galveno balvu pretendē visi pieteiktie motocikli.

Motociklu saaraksts, iespējams, vē tiks papildināts.

Žūrijas priekšsēdētājs Oskars Irbītis: “Pērnā gada konkurss bija pirmais šāds konkurss Latvijā un, iespējams, pat Eiropā. Saka, ka pirmie kucēni esot jāslīcina, bet šis izrādījās labs peldētājs. Tas Latvijā ir vienīgais pasākums, kas tik lielā apjomā popularizē jaunus motociklus, iepazīstina tautu ar ekspertu un entuziastu viedokļiem. Nav jākaunas par žūrijas kompetenču trūkumu. Šogad dalībnieku ir mazāk (mazāk arī jaunu modeļu tirgū), bet sagaidāma interesanta spēkošanās apakškategorijās, jo pieteikti vairāki multifunkcionāli motocikli.”

“Latvijas piedzīvojumu motocikls 2015” pretendenti

“BMW S 1000 XR”

“BMW R 1200 GS”

“MV Agusta Stradale”

“KTM 1290 Super Adventure”

“Yamaha MT09 Tracer”

“Latvijas paaugstināta komforta motocikls 2015” pretendenti

“CanAm Spyder F3”

“Harley Davidson Road Glide”

“Honda Vultus NM4”

“Latvijas ielas motocikls 2015” pretendenti:

“BMW R 1200 R”

“BMW F 800 R”

“BMW S 1000 RR”

“BMW S 1000 XR”

“MV Agusta Stradale”

“Yamaha MT09 Tracer”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+