mxphotos.be

Motokrosists Karro PČ posmā Itālijā ierindojas 11. vietā 0

Latvijas motokrosists Matīss Karro svētdien Trentino ieņēma 11. vietu pasaules čempionāta (PČ) ceturtajā posmā – Itālijas “Grand Prix” izcīņā prestižākajā MX1 klasē, liecina organizatoru informācija.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins 124

Karro divu braucienu summā nopelnīja 19 punktu – braucienos ieņemot 12. un 11. vietu. Otrs Latvijas motokrosists Augusts Justs posmā ieņēma 18. vietu, nopelnot septiņus punktus par 18. un 17. vietu atsevišķos braucienos.

Posmā uzvarēja itālietis Antonio Kairoli, kurš uzvarēja abos braucienos. Otrais palika beļģis Kens de Dikers, bet trešajā vietā sacensības noslēdza francūzis Gotjē Pulēns.

Kairoli ir pārliecinošs PČ kopvērtējuma līderis ar 192 punktiem, bet otro vietu ar 155 punktiem ieņem De Dikers. Karro ar 29 punktiem ir 19., bet Augusts Justs ar 26 punktiem 20. vietā.

MX2 klasē Latvijas braucējs Roberts Justs sestdien startēja kvalifikācijā, taču nefinišēja un svētdien uz starta neizgāja. Par uzvarētāju šajā klasē kļuva Džefrijs Herlings no Nīderlandes.

Jau ziņots, ka turpat Trentino, Eiropas čempionāta pirmajā posmā 125 kub.cm klasē abos braucienos uzvarēja Latvijas jaunais motokrosists Pauls Jonass.