×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2014
Drukāt

Mozgis gatavs pretendēt uz veselības ministra amatu (13)

Foto: LETAFoto: LETA

Bijušais Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vadītājs, Nacionālās apvienības (NA) pārstāvis Dzintars Mozgis ir gatavs pretendēt uz veselības ministra amatu jaunveidojamajā Laimdotas Straujumas (“Vienotība”) valdībā, aģentūrai BNS apstiprināja pats Mozgis.

Viņš norādīja, ka gadījumā ja koalīcijas partijas vienosies, ka Veselības ministrija nonāk NA pārziņā, viņš ir kandidāts Nr.1 uz šo posteni.

“Jau pirms vēlēšanām, kad NA nosauca savus kandidātus ministru amatiem, es tiku minēts kā iespējamais Veselības ministrijas vadītājs. Es esmu gatavs uzņemties šos pienākumus,” sacīja Mozgis.

Arī NA ģenerālsekretārs Aigars Lūsis aģentūrai BNS apstiprināja, ka reālākais kandidāts veselības ministra amatam no šīs partijas rindām ir Mozgis, tajā pašā laikā neizslēdzot iespēju, ka virzīts varētu tikt arī kāds cits NA pārstāvis.

Jau ziņots, ka koalīcijas partijas trešdien nav panākušas vienošanos par nākamās valdības sastāvu, pēc “Vienotības”, Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) un NA trīspusējās tikšanās žurnālistiem sacīja “Vienotības” līdere Solvita Āboltiņa.

Straujuma partijām piedāvājusi potenciālo nākamā Ministru kabineta sastāvu, kas paredz, ka “Vienotībai” būtu Ministru prezidenta amats, kā arī Finanšu ministrijas, Satiksmes ministrijas, Iekšlietu ministrijas, Ārlietu ministrijas un Izglītības un zinātnes ministrijas pārraudzība, ZZS – Saeimas priekšsēdētāja amats, Zemkopības ministrija, Ekonomikas ministrija, Aizsardzības ministrija un Labklājības ministrija, savukārt NA – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Tieslietu ministrija, Kultūras ministrija un Veselības ministrija.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Tikai ne ilgdzīvotāju Viņķeli par VM ministri. Viņas misija šajā sasaukumā (ja viņa neapdomīgi tiešām ievēlēta), sēdēt un skaitīt savus “-“. Skaitīt, skaitīt, skaitīt … . Varbūt tad uzplaiksnīs gaiša doma – nolikt mandātu un laisties kur acis rāda.

 2. ir labākais slimnīcas vadītājs, kas tai bijis. Tikai darbinieki ir no pašreizējās valdes iebaidīti, lai viņus neatlaiž kā jau daudzus citus pēdējo trīs gadu laikā, tāpēc baidās kaut ko teikt. Izņemot pielīdējus, protams.

 3. Labāks ministrs būtu Parādnieks, kurš ir gan jurists, gan arī mediķis – feldšeris.

 4. Tikai ne šito funkcionāru-shēmotāju!

 5. Dakteru cumftes pārstāvji saka, ka no šī kunga nekas labs neesot gaidāms.

  • Klausiet tik vairāk visādas cunftes. Skaidrs, ka satraukušies, ka kāds varētu mēģināt ieviest kārtību

   • Acīmredzot pietiekami skaidri neuzrakstīju – neesot ko gaidīt pozitīvu pavērsienu,jo Mozgis neesot uz to vienkārši spējīgs. Gan mediķi, gan sabiedrība gaida,kad beidzot tiks iecelts ministrs, kas ievedīs kārtību un izveidot labi funkcionējošu sistēmu veselības nozarē.

    • naivi gaidīt ministru=caru, kas ar vienas rokas vēzienu ieviesīs kārtību, bet pašiem, t.i., mediķiem neko nedarot. Mani sajūsmina šīs latviešu bāleliņu alkas pēc cara, Ulmaņa, stingrās rokas, kas viņiem pašiem, sēžot sūnu ciemā un neko nevēloties pēc būtības mainīt, tikai saņemt lielāku algu, sakārtos viņu apkārt esošo vidi. Pajautājiet tiem cunftes brāļiem, cik daudz ir reāli tādu, kas patiešām grib, lai kaut ko mēģinātu sakārtot, kaut vai atrašanos vienā un tajā pašā laikā vairākās darba vietās, visa veida ienākumus u.tml. Te var nākt pats Dievs, bet, ja nedos klāt naudu, ja partijas spiedīs darīt, ko liek nevis ko vajag, arī Viņš tad te nelīdzēs.

 6. nu tad sievai bizness atkal plauks un zels 😀

 7. ..ne tikai apzagās bet māsas firmai iedeva iepirkumus par 2,5 milj. ( protams kā miesīgai māsai nepalīdzēt ) nu šis būs labais!!!!!!!!!!!!!

 8. Vai viņš jau neapzagās bērnu slimnicā??????????????????

Draugiem Facebook Twitter Google+