MTB riteņbraucējs Blūms kļūst par Pasaules kausa U-23 grupas kopvērtējuma līderi 1

Latvijas riteņbraucējs Mārtiņš Blūms svētdien Andorā izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa trešajā posmā MTB olimpiskajā krosā (XCO) U-23 vecuma grupas sacensībās, pārņemdams vadību sezonas kopvērtējumā.

NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55

Svētdien par sacensību uzvarētāju tika kronēts Dānijas riteņbraucējs Simons Andrēasens, distanci veicot vienā stundā, 17 minūtēs un 14 sekundēs. Tikmēr otro vietu, atpalikdams vienu sekundi, izcīnīja Alans Heterlijs no Dienvidāfrikas Republikas, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās ZZK komandu pārstāvošais latvietis Blūms, kurš uzvarētājam piekāpās par 11 sekundēm.

Kopumā finišu sasniedza 92 riteņbraucēji.

Šis panākums Blūmam ļāvis pārņemt arī vadību sezonas kopvērtējumā. Pēc trim aizvadītiem posmiem viņš iekrājis 170 punktus, kamēr otrajā vietā esošajam itālim Nadiram Koledani ir 143 punkti.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka maijā sezonas pirmajā posmā Čehijā Blūms izcīnīja augsto otro vietu, kas Latvijas kalnu riteņbraukšanas vēsturē ir nebijis panākums šāda līmeņa sacensībās. Savukārt trešajā etapā viņš bija piektajā pozīcijā.