Mobilā versija
+1.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
1. februāris, 2016
Drukāt

“Muceniekos” uzbrukts sievietei

Foto-Timurs SubhankulovsFoto-Timurs Subhankulovs

Patvēruma meklētāju centrā “Mucenieki” 2012. gadā no seksuāla rakstura uzbrukuma esot cietusi kāda sieviete, kura tur mēdza ierasties darba darīšanās, ziņo LTV7. Policija par gadījumu kriminālprocesu neierosināja, jo sieviete atteicās rakstīt iesniegumu.

Incidents, pēc sievietes stāstītā, esot noticis 2012. gadā, bet policija par to uzzinājusi un veikusi pārbaudi samērā nesen. Viens no centra iemītniekiem, 29 gadus vecais Kotdivuāras pilsonis uzaicinājis sievieti uz bibliotēku, lai viņa it kā palīdzētu mācībās. Bibliotēkas telpas bijušas tukšas, vīrietis sācis izrādīt sievietei uzmanības apliecinājumus un mēģinājis viņu noskūpstīt. Sieviete pieprasījusi, lai viņš tā nedara, taču vīrietis sācis raut nost sievietei drēbes, un tad viņa sākusi kliegt. “Ja [dzimum]akta nebija, tad tas bija izvarošanas mēģinājums. Tas ir nepabeigts noziegums ar nepabeigtu sastāvu. Šajā gadījumā policijai ir tiesības neuzsākt kriminālprocesu, ja nav iesnieguma no cietušās personas,” LTV7 skaidrojusi zvērināta advokāte Jekaterina Barere. Uzbrucējs Latviju jau esot pametis. Bet cietusī pēc uzbrukuma pameta darbu bēgļu centrā.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (5)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli (8)Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+