Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
1. februāris, 2016
Drukāt

“Muceniekos” uzbrukts sievietei

Foto-Timurs SubhankulovsFoto-Timurs Subhankulovs

Patvēruma meklētāju centrā “Mucenieki” 2012. gadā no seksuāla rakstura uzbrukuma esot cietusi kāda sieviete, kura tur mēdza ierasties darba darīšanās, ziņo LTV7. Policija par gadījumu kriminālprocesu neierosināja, jo sieviete atteicās rakstīt iesniegumu.

Incidents, pēc sievietes stāstītā, esot noticis 2012. gadā, bet policija par to uzzinājusi un veikusi pārbaudi samērā nesen. Viens no centra iemītniekiem, 29 gadus vecais Kotdivuāras pilsonis uzaicinājis sievieti uz bibliotēku, lai viņa it kā palīdzētu mācībās. Bibliotēkas telpas bijušas tukšas, vīrietis sācis izrādīt sievietei uzmanības apliecinājumus un mēģinājis viņu noskūpstīt. Sieviete pieprasījusi, lai viņš tā nedara, taču vīrietis sācis raut nost sievietei drēbes, un tad viņa sākusi kliegt. “Ja [dzimum]akta nebija, tad tas bija izvarošanas mēģinājums. Tas ir nepabeigts noziegums ar nepabeigtu sastāvu. Šajā gadījumā policijai ir tiesības neuzsākt kriminālprocesu, ja nav iesnieguma no cietušās personas,” LTV7 skaidrojusi zvērināta advokāte Jekaterina Barere. Uzbrucējs Latviju jau esot pametis. Bet cietusī pēc uzbrukuma pameta darbu bēgļu centrā.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (20)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+