×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
13. augusts, 2015
Drukāt

Mucenieks kāps Žirū motociklā

mucenieks

Elvijs Mucenieks pasaules čempionātā motokrosā ekipāžām sezonas pēdējos trīs posmus aizvadīs pašreizējā vicelīdera Valentīna Žirū ekipāžā.
Elvijam Muceniekam šī sezonas izvērtusies pavisam raiba. Sezonas pirmo pusi viņš Jana Hendriksa ekipāžā cīnījās par vadošajām pozīcijām pasaules čempionātā, taču jūnijā pēc Stelpes posma beļģis Muceniekam negaidīti (lai gan kuluāros par to runāja jau iepriekš) paziņoja par sadarbības pārtraukšanu. Pirms pāris nedēļām pasaules čempionāta posmos Kivioli (Igaunija) un Ķegumā Mucenieks brauca sava drauga, beļģa Kristofa Santermana komandā un tika pie kopvērtējuma ieskaites punktiem.
Neveiksmīgs Ķeguyma posms izvērtās Žīrū ekipāžai – līdzbraucējs Valentīns Musē salauza kāju, bet pasaules čempionāta vicelīderim nācies steigšus meklēt aizvietotāju. Par tādu izvēlēts Elvijs Mucenieks, kuram sezonas izskaņā būs iespēja revanšēties Hendriksam cīņā par vismaz otro vietu pasaules čempionāta kopvērtējumā.
Līderi ar 531 punktu pašlaik ir Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis. Žīrū ekipāžai ir 470 punkti, Janam Hendriksam ar pašreizējo līdzbraucēju Benu van den Bogārtu – 467. Ceturtajā vietā esošā Daniela Vilemsena un Robija Baksa ekipāža izcīnījusi 409 punktus. Līdz sezonas beigām vēl atlikušas trīs sacensības – 30. augustā Rogenburgā (Šveice), 12. septembrī Senžānā d’Anželī (Francija), 20. septembrī Rudersbergā (Vācija).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+