×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
14. maijs, 2012
Drukāt

Mudina uzlabot transportlīdzekļu kustību lielveikalu autostāvvietās

lielveikala_autostavvieta

Apdrošināšanas sabiedrības bieži saskaras ar viedokļu nesakritību un dažādu situācijas interpretāciju ceļu satiksmes negadījumos, kas notikuši lielveikalu stāvvietās, tādēļ būtu nepieciešams transportlīdzekļu kustību šajās vietās uzlabot.

Kā biznesa portālam “Nozare.lv” sacīja Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja valdes priekšsēdētājs Juris Stengrevics, daļā lielveikalu autostāvvietu nav precīzi apzīmēts, kur sākas stāvvieta, kuri pievedceļi attiecas uz stāvvietas teritoriju, bet kuri – nē.

“Ceļu satiksmes noteikumos noteikts, ka lielveikalu stāvvietās, ja tajās nav izvietoti kustību regulējošie apzīmējumi vai simboli, spēkā ir labās rokas likums. Mūsu pieredze un veiktie novērojumi rāda, ka bieži vien šis likums netiek ievērots, kā rezultātā rodas domstarpības un pat avārijas situācijas,” skaidroja Stengrevics.

Transportlīdzekļu apdrošināšanas birojs veicis novērojumu klātienē un aptaujājis autovadītājus vairākās Rīgas lielveikalu autostāvvietās. Iegūtie dati liecina, ka situācija nepieciešams meklēt risinājumus. Šomēnes plānots īstenot vairākus pasākumus, lai skaidrotu problēmu un piedāvātu redzējumu par to, kā pilnveidot transportlīdzekļu kustību lielveikalu autostāvvietās.

Plašāk par risinājumiem plānots stāstīt trešdien, 16.maijā, plkst.10 Transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja telpās Lomonosova ielā 9, 4.stāvā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+