Mobilā versija
-3.8°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
14. maijs, 2012
Drukāt

Mudina uzlabot transportlīdzekļu kustību lielveikalu autostāvvietās

lielveikala_autostavvieta

Apdrošināšanas sabiedrības bieži saskaras ar viedokļu nesakritību un dažādu situācijas interpretāciju ceļu satiksmes negadījumos, kas notikuši lielveikalu stāvvietās, tādēļ būtu nepieciešams transportlīdzekļu kustību šajās vietās uzlabot.

Kā biznesa portālam “Nozare.lv” sacīja Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja valdes priekšsēdētājs Juris Stengrevics, daļā lielveikalu autostāvvietu nav precīzi apzīmēts, kur sākas stāvvieta, kuri pievedceļi attiecas uz stāvvietas teritoriju, bet kuri – nē.

“Ceļu satiksmes noteikumos noteikts, ka lielveikalu stāvvietās, ja tajās nav izvietoti kustību regulējošie apzīmējumi vai simboli, spēkā ir labās rokas likums. Mūsu pieredze un veiktie novērojumi rāda, ka bieži vien šis likums netiek ievērots, kā rezultātā rodas domstarpības un pat avārijas situācijas,” skaidroja Stengrevics.

Transportlīdzekļu apdrošināšanas birojs veicis novērojumu klātienē un aptaujājis autovadītājus vairākās Rīgas lielveikalu autostāvvietās. Iegūtie dati liecina, ka situācija nepieciešams meklēt risinājumus. Šomēnes plānots īstenot vairākus pasākumus, lai skaidrotu problēmu un piedāvātu redzējumu par to, kā pilnveidot transportlīdzekļu kustību lielveikalu autostāvvietās.

Plašāk par risinājumiem plānots stāstīt trešdien, 16.maijā, plkst.10 Transportlīdzekļu apdrošināšanas biroja telpās Lomonosova ielā 9, 4.stāvā.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (6)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+