×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2015
Drukāt

Muitas policija aiztur heroīna kurjeri ar 10 tūkstošus vērtām narkotikām

Ilustratīvs attēls.Ilustratīvs attēls.

Valsts ieņēmumu dienesta Muitas policijas pārvaldes darbinieki 6.oktobrī kriminālvajāšanas uzsākšanai nodots kriminālprocess pret personu par heroīna kontrabandu, iegādāšanos un glabāšanu realizācijai lielā apmērā. Pie minētās personas atrasts šogad lielākais VID muitas iestāžu darbinieku aizturētais heroīna daudzums, kura vērtība “melnajā tirgū” ir aptuveni 10 200 eiro.

2.februārī, pārbaudot VID Muitas policijas pārvaldes rīcībā esošu operatīvo informāciju, tika veikta muitas kontrole kādai sievietei, kura ar satiksmes autobusu no Krievijas Federācijas ieradās Latvijā. Muitas fiziskās kontroles laikā pie personas tika atrasta noslēpta viela, kuras sastāvā saskaņā ar ekspresanalīzes testa rezultātiem konstatēts heroīns.

Par konstatēto noziedzīgo nodarījumu tika uzsākts kriminālprocess. Kriminālprocesa ietvaros izņemtajai vielai tika veikta ķīmiskā ekspertīze, un saskaņā ar VID Muitas pārvaldes Muitas laboratorijas eksperta atzinumu atrastā viela satur 170,6 gramus heroīna. Pēc VID Muitas policijas pārvaldes amatpersonu domām šāds heroīna kontrabandas kanāls ir darbojies ilgāku laiku un narkotiskā viela, ko sieviete centās ievest Latvijā, bija paredzēta izplatīšanai Latvijas tirgū. Tas ir šogad lielākais VID muitas iestāžu darbinieku aizturētais heroīna daudzums. Izņemtā heroīna vērtība “melnajā” tirgū ir aptuveni 10 200 eiro.

Pirmstiesas izmeklēšanas laikā tika iegūti un nostiprināti pierādījumi par kurjeres veikto heroīna kontrabandu, iegādāšanos un glabāšanu realizācijai lielā apmērā, un šī gada 6.oktobrī kriminālprocess tika nodots kriminālvajāšanas uzsākšanai Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētajai prokuratūrai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+