Mobilā versija
Brīdinājums -1.3°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
20. novembris, 2015
Drukāt

Muitnieki pie Igaunijas iedzīvotāja atraduši gandrīz kilogramu kokaīna

Foto: VIDFoto: VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvaldes darbinieki uz Latvijas – Igaunijas robežas Igaunijas Republikas iedzīvotāju automobiļa salonā konstatēja un izņēma lielu daudzumu kokaīna, piektdien ziņo VID.

Par šo gadījumu VID Muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess un vienam Igaunijas iedzīvotājam piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Šī gada 27 .oktobrī Muitas policijas pārvaldes darbinieki, pārbaudot informāciju par iespējamu narkotisko vielu kontrabandu, uz Latvijas – Igaunijas robežas muitas robežkontroles punktā “Ainaži” apturēja Igaunijas Republikā reģistrētu automobili Nissan. Automobilī atradās Igaunijas valsts piederīgie – 1969. gadā dzimis vīrietis un 1990. gadā dzimusi sieviete.

Muitas kontroles laikā automobiļa salonā tika atrasts un izņemts aptuveni kilograms baltas pulverveida vielas, kas pēc ekspertīzes veikšanas tika klasificēta kā 821,23 grami kokaīna, pavēstīja VID sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Augstkalne-Jaunbērziņa.

1969. gadā dzimušajam vīrietim, Igaunijas Republikas nepilsonim, piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Par notikušo Muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+