Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
20. novembris, 2015
Drukāt

Muitnieki pie Igaunijas iedzīvotāja atraduši gandrīz kilogramu kokaīna

Foto: VIDFoto: VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas policijas pārvaldes darbinieki uz Latvijas – Igaunijas robežas Igaunijas Republikas iedzīvotāju automobiļa salonā konstatēja un izņēma lielu daudzumu kokaīna, piektdien ziņo VID.

Par šo gadījumu VID Muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess un vienam Igaunijas iedzīvotājam piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Šī gada 27 .oktobrī Muitas policijas pārvaldes darbinieki, pārbaudot informāciju par iespējamu narkotisko vielu kontrabandu, uz Latvijas – Igaunijas robežas muitas robežkontroles punktā “Ainaži” apturēja Igaunijas Republikā reģistrētu automobili Nissan. Automobilī atradās Igaunijas valsts piederīgie – 1969. gadā dzimis vīrietis un 1990. gadā dzimusi sieviete.

Muitas kontroles laikā automobiļa salonā tika atrasts un izņemts aptuveni kilograms baltas pulverveida vielas, kas pēc ekspertīzes veikšanas tika klasificēta kā 821,23 grami kokaīna, pavēstīja VID sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Augstkalne-Jaunbērziņa.

1969. gadā dzimušajam vīrietim, Igaunijas Republikas nepilsonim, piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Par notikušo Muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (9)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (7)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+