Foto – Juris Kalniņš

Muižnieks: Nogurām pret atlētisko un fizisko basketbolu 0

BK “Ventspils” galvenais treneris Kārlis Muižnieks pēc zaudējuma FIBA Čempionu līgas spēlē pret Vilerbānas “ASVEL” (68:83) atzina, ka komandai laukumā iecerēto izdevies izpildīt tikai pirmajā puslaikā.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 24
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

“Pirmajā puslaikā pieturējāmies pie sava spēles plāna, cīnījāmies par katru bumbu,” spēles pirmo pusi, kurā Ventspils komanda ik pa brīdim bija vadībā, komentēja Muižnieks. “Otrajā puslaikā kaut kur zaudējām uzmanību. Varbūt arī mazliet pagurām, jo pretinieki spēlēja fizisku un atlētisku basketbolu. Sākām zaudēt grozu un “ASVEL” komanda to uzreiz pārvērta vieglos punktos. Zinājām, ka viņiem ir problēmas ar spēlētāju rotāciju, taču tādas ir arī mums. Īpaši garajā galā. Turklāt “ASVEL” spēlēja mājās un savi līdzjutēji palīdz pārvarēt tādas situācijas,” sprieda Kārlis Muižnieks.

Līdzīgas domas par zaudējuma iemesliem bija Villijam Dīnam: “Zaudējām dēļ atlēkušajām bumbām. Ja atļaujam 30 punktus gūt pēc uzbrukumā izcīnītām bumbām, turklāt pretinieka laukumā, tad tas ir par daudz.”

Kopējais atlēkušo bumbu skaits šajā spēlē bija 43 pret 30 ”ASVEL” labā. Brīžiem neizdevās apturēt Francijas komandas ātros uzbrukumus, taču te iemesli drīzāk jāmeklē pašu zemajā precizitātē. Ja bumba būtu Vilerbānas komandas grozā, nekas tāds nenotiktu. BK “Ventspils” daudz mēģināja uzbrukt no tālienes, taču rezultāti bija zem viduvējiem – Janičenokam un Kuksikam pa 1/5, Šķēlem 0/3, Dīnam 0/2.

BK “Ventspils” komandai tas bija trešais zaudējums piecās spēlēs. Nākamo spēli kurzemnieki aizvadīs 22. novembrī savā laukumā pret C grupas līderiem Klaipēdas “Neptunas”.