Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
30. jūlijs, 2015
Drukāt

Mūķenes nepārdod klosteri Perijai

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Divas Kalifornijas Svētās Jaunavas Marijas svētās un neaptraipītās sirds māsu institūta mūķenes atteikušās pārdot amerikāņu popdīvai Keitijai Perijai pamestu klostera ēku, kurā dziedātāja iecerējusi iekārtot savu mitekli.

Īpašums atrodas kalna galā bagātajā Silverleikas rajonā Losandželosā, un tā vērtība ir 15 miljoni ASV dolāru. Perija esot apciemojusi mūķenes, uzstājusies tām un teikusi, ka plānojot apmesties īpašumā kopā ar savu māti un vecmāmiņu, taču mūķenes tas nav pārliecinājis. Tiesa, pret klostera pārdošanu iebilst tikai divas no piecām pārdošanā pilnvarotajām mūķenēm.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+