Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
1. jūnijs, 2014
Drukāt

Multfilmu varoņi, kuri būtu pelnījuši pieminekli

Foto: 123RFFoto: 123RF

Pirmais piemineklis – jūrniekam


1. jūnijā visā pasaulē atzīmē Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, pašiem mazākajiem sniedzot prieku un sajūtu, ka šī ir viņu diena. Līdz ar dziesmām, zīmēšanu, aktīvo atpūtu, grāmatām un citām lietām bērniem prieku sniedz arī multfilmas.

Viens otrs filmiņas varonis izpelnījies tik lielu mazo skatītāju atzinību, ka tam ir uzcelts piemineklis. Pirmo reizi tāds tapis pirms 77 gadiem par godu amerikāņu jūrniekam Papaijo. Portāls “LA.lv” apkopojis multfimu varoņus, kam jau ir uzcelti pieminekļi vai kuri tos būtu pelnījuši par to, ka sniedz prieku bērniem, palīdz viņiem saprast dzīves vērtības un atšķirt graudus no pelavām.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+