×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
17. maijs, 2012
Drukāt

Multifunkcionālais bidē (4)

bide

“Vēlos savai vannas istabai blakus tualetes podam pievienot bidē. Kur tādu var iegādāties un cik tas maksā?” 
Liliāna Salacgrīvā

 

Lēnā garā svešādais bidē kļūst par mūsu sadzīves sastāvdaļu. Lielie pēc poda apmeklējuma tajā ar siltu ūdens strūklu noskalo cietušās ķermeņa daļas, nodrošinot patiešām labu tīrību un nedaudz patīkamu masāžu. Mazie rezgaļi tajā reizēm nomazgā rokas, jo lielo izlietni vēl nevar aizsniegt. Arī pieaugušie bez lielām šaubām to dažkārt izmanto kāju atsvaidzināšanai, lai gan instrukcijās tas nav paredzēts. Tā vienkāršu cilvēku ģimenēs bidē pārvēršas par multifunkcionālu, tiešām noderīgu ierīci.

Bidē piedāvā dažādās izmēru un dizaina versijās, galvenā atšķirība ir ūdens kanālu izveidē – tie var būt gan iemontēti ierīcē, gan arī atsevišķi. Šo preci parasti pārdod turpat, kur tualetes podus, proti, celtniecības un specializētajos santehnikas veikalos, piemēram, “Komforts”, “Vispool” un citos, tostarp arī internetveikalos. Ja šobrīd iecerētais nav noliktavā, ticamākais, to var pasūtīt.

– Vidzemes ziemeļu galā tuvākais būs Valmieras veikals “Santehnika”, kur par Ls 62,15 var nopirkt Kolo Primo bidē sēdekli. Jaucējkrānu cenas sākās no Ls 3 un iet uz augšu, – stāsta SIA “Madis” pārdevējs konsultants Jānis Grantsbergs.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+