Pasaulē
Citur

Mumbajā sagruvis gājēju tilts; vairāki bojāgājušie0

Foto: AFP/Scanpix/LETA

Indijas lielākajā pilsētā Mumbajā ceturtdienas vakarā sagruva gājēju tilts pie galvenās dzelzceļa stacijas, izraisot sešu cilvēku nāvi un vairākus desmitus ievainojot.

Tilts, kas bija remontā, sagruva, kad sastrēgumstundas pasažieri devās uz Čhatrapati Šivadži staciju.

Vietējā katastrofu pārvaldības biroja amatpersonas paziņoja, ka seši cilvēki ir gājuši bojā, bet 31 ievainotam cilvēkam tiek sniegta palīdzība slimnīcā.

Indijas Nacionālie spēki reaģēšanai uz katastrofām pavēstīja, ka ir nosūtījuši vienību uz notikuma vietu, jo ir bažas, ka gruvešos var būt iesprostoti cilvēki.

Varas iestādes vēlā vakarā sāka demontēt atlikušo tilta daļu, informēja ziņu aģentūra “Press Trust of India” (PTI).

2017.gada septembrī 23 cilvēki gāja bojā drūzmā uz šaura gājēju tilta Prabhadevi dzelzceļa stacijā Mumbajas centrā. Dzelzceļa ierēdņi tolaik vainoja drūzmā nelabvēlīgus laikapstākļus, lai gan pasažieri jau iepriekš bija brīdinājuši, ka var notikt katastrofa.

Saistītie raksti

Mumbajas dzelzceļa tīklu, kas saglabājies no britu koloniālās kundzības laikiem, izmanto 7,5 miljoni pasažieru dienā, braucot ar aptuveni 2500 vilcieniem.

Investīcijas dzelzceļa infrastruktūras uzlabošanā netiek līdzi pilsētas iedzīvotāju skaita pieaugumam. Mumbajā tagad ir 20 miljoni iedzīvotāju.

LA.lv