Sports
Hokejs

Mums komandā nav meitenes – Skudra ar “Traktor” grib cīnīties par Gagarina kausu0


Čeļabinskas “Traktor” galvenas treneris Pēteris  Skudra.
Čeļabinskas “Traktor” galvenas treneris Pēteris Skudra.
Foto: HC Traktor

Čeļabinskas “Traktor” hokeja komandas galvenais treneris Pēteris Skudra ir apņēmības pilns strādāt tā, lai “Traktor” jaunajā KHL sezonā cīnītos par Gagarina kausu.

“Izslēgšanas spēles ir tikai mūsu atspēriena punkts. Mums solīdi jāaizvada regulārā sezona un jāsagatavojas izslēgšanas spēlēm. “Traktor” vēlas iegūt labu vietu konferencē, kas mums dos iespēju cīnīties par visaugstākajiem mērķiem. Iekļūšana izslēgšanas spēlēs – tas pat netiek apspriests. Skatāmās daudz tālāk un dziļāk. Strādājam tā, lai dotu sev iespēju izcīnīt kausu. Mēs nebaidāmies par to runāt. Vēlamies, lai puiši saprastu, ka tas ir reāli,” intervijā portālam championat.com teicis Skudra.

Pēc izvadītajām pārbaudes spēlēm Skudra saviem spēlētājiem veltīja asu kritiku, taču ir pārliecināts, ka tādēļ spēlētāji uz viņu nav apvainojušies.

“Nē, es nekritizēju. Tā bija spēles analīze un to pašu spēlētāji dzirdēja ģērbtuve. Es taču vispirms neeju to stāstīt žurnālistiem. Mums komandā nav meitenes, tad kādēļ lai kāds apvainotos? Par vāju spēli? Ja spēlē tiek izdarītas 40 kļūdas, tad tas ir vājš līmenis. Ir paveikts milzīgs darbs un tādēļ šajā sezonas brīdi mūsu rokas un kājas ir tālu no ideāla. Tieksimies uz kvalitatīvu un kombinācijām bagātu hokeju. Izpildījums būs, taču ir lēmumi, kuriem jābūt kvalitatīvākiem,” sacījis Skudra.

Saistītie raksti

Iepriekšējā sezonā “Traktor” KHL čempionāta Austrumu konferencē izcīnīja astoto vietu un Gagarina kausa izcīņas pirmajā kārtā ar 0-4 piekāpās Jekaterinburgas “Avtomobilist”.

Gaidāmajā sezonā Rīgas “Dinamo” pret Pētera Skudra trenēto “Traktor” 14. oktobrī spēlēs Čeļabinskā un 23. oktobrī Rīgā. Savukārt nākamo pārbaudes spēli rīdzinieki aizvadīs 20. augustā “Latvijas Dzelzceļa” kausa mačā pret “Avtomobilist”.

LA.lv