×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
20. janvāris, 2016
Drukāt

Mums nav jādod Eiropai politkorektas viltus cerības (8)

latkovskis2_vi_6

„Mums nav jādod Eiropai politkorektas viltus cerības, ka mēs varam uzņemt daudz patvēruma meklētāju. Eiropas politikas nekārtības apstākļos jāsāk reālāk vērtēt no mūsu valdības puses jau solītais, nemaz nerunājot par kādām papildu kvotām,” Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdē trešdien, 20.janvārī, uzsvēra komisijas priekšsēdētājs Ilmārs Latkovskis.

Runājot par nākamās valdības uzdevumiem, viņš norādīja, ka topošajam Ministru kabinetam jāizvairās no līdzšinējām neveiksmēm sabiedrības integrācijas pārraudzībā un koordinācijā.

„Bieži vien kreisā roka nezina, ko labā dara,” sacīja Latkovskis, uzsverot, ka līdzšinējā valdības darbā trūcis ilgtspējīgas plānošanas jautājumos par sabiedrības integrāciju.

Īpašu uzmanību sēdē deputāti veltīja patvēruma meklētāju uzņemšanas tematikai. Virsvadība patvēruma meklētāju jautājumos būtu jāuzņemas tieši Ministru prezidentam pakļautai amatpersonai vai institūcijai, kā to savā rezolūcijā iepriekšējai valdībai jau norādījusi komisija.

Sēdē piedalījās arī Ministru prezidenta amata kandidāts Māris Kučinskis, kurš pauda atbalstu premjerministra koordinēta mehānisma izveidei. Kučinskis norādīja, ka nav iespējams runāt par jaunām brīvprātīgām „bēgļu kvotām”. Tā vietā ar atbildību jārūpējas par tiem bēgļiem, kurus esam piekrituši uzņemt.

Kā uzsvēra Kučinskis, viņa vadītajā valdībā viena no galvenajām prioritātēm būtu ārējās robežas stiprināšana, ieguldot Latvijas un attiecīgi arī Eiropas Savienības ārējās robežas stiprināšanā papildu finanšu līdzekļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Latvijas tautai acīmredzami ir pašai un garumā nevelkot jāgarantējas pret Latvijas Saeimas, Latvijas ministru Kabineta, tostarp Satversmes Aizsardzības Biroja iespējamu Latvijas Republikas Satversmes nodevību.

 2. Laikam saprata, ka tā ir Kremļa un Merkeles spēle ar migrantiem -WELCOME. Kremlis smaida. Merkeli gaida kādā GAZPROM valdē vai arī sanitāri no ( Kaukāza gūsteknes).

 3. Protams, nekas tāds Eiropai nav jādod. Pareizi, Latkovski. Vajag iespļaut Eiropai sejā. Vai tā, Latkovski? Lai vācas prom, Eiropa. Mums taču jāpavēršas austrumu virzienā. To tu gribi, Latkovski? Tas būs pareizākais ceļš, vai ne Putina aģent?

  • Demagog, aizveries !
   Vari aut kājas uz savu jewropu jau šodien pat !
   .
   Tas, ka priekš NATO nekādi “nesanāk” līgtie 2%, tev ir nieks ?

  • Vai nu manipulators vai manipulācijas upuris, cenšoties radīt ainu “Krievijas briesmas” un “Eiropas genocida plāna briesmas” grūst Latviju briesmās.
   Patiresībā mums ir nevis ar palecienu teciņus jāpilda agrāk Maskavas tagad Briseles prat mūsu tautu sātaniskie un apdraudošie plāni, bet jasāk aizstāvēt savas intereses.
   Pārstāj lūdzu manipulet ar cilvēkiem un to bailēm.

 4. lūk, šis ir tas .., kas nesen musļiku “kultūras” centrā bez zeķēm pieglaimīgi rāpoja pa grīdu un dauzīja pauri! atcerieties šo .., ļaudis, kad šis .. līdīs vēlēšanu sarakstos! šo kangaru svītrojiet laukā!

 5. To daudzi ir sapratuši, ka Briseles absudrā migrantu politika nav ilgtspējīga.
  Taču nebūs viegli izbalansēt starp aizvakardienas domāšanu/prasībām no Briseles un politisko realitāti.

 6. Kā var nesolīt [uzņemt miljonu imigrantu], ja tas
  var rezultēties ar treknu amatiņu briselēs ???

Draugiem Facebook Twitter Google+