×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
14. janvāris, 2015
Drukāt

Murgi pēc Parīzes slaktiņa (10)

Foto - LETAFoto - LETA

Illarions Girss

Tā kā “Latvijas Avīzes” redakcijai nav ne vēlēšanās, nedz ir tāds darbinieku resurs, lai izsekotu naidīgai informācijai un provokatīvām publikācijām tepat, Latvijā, un aiz tās robežām, paldies mūsu lasītājiem, kuri mūs informē par tamlīdzīgiem “produktiem”, par kuriem paši uzzina.

Tā notika pirmdien, kad redakcijā no mūsu lasītāja saņēmām Krievijā darbojošās ziņu aģentūras “Regnum” produktu, kas ražots tepat, Rīgā, un kura autors ir Illarions Girss no vietējo krievu radikāļu vides. Par Girsa sacerējumu “Latvijas Avīzes” lasītājiem stāstām tāpēc, ka uz Maskavu tas izplatīšanai nosūtīts pēc dramatiskajiem notikumiem Parīzē, pēc franču žurnālistu apšaušanas redakcijas telpās.

Minētais Illarions Girss, kurš, kā zināms, pēc profesijas ir jurists, apspriež, ka “pēc krievu terorisma metodoloģijas” “Latvijas Avīzes” redakcija būtu jau nomirusi “savās asinīs” uz balta sniega. Girss gan informē savus Maskavas un Rīgas lasītājus, ka no “krievu puses” tas Latvijā diez vai notiktu, ja nu vienīgi kā “atbilde”. Kā izriet no Girsa murgiem, viņš “mūsdienu latviešu līderiem” rekomendē padarīt sev galu, kā to esot izdarījis Adolfs Hitlers bailēs, ka viņu, Hitleru, dzīvu aizvestu uz Maskavu un izstādītu apskatei būrī kā nezvēru.

Lai cik nožēlojami ir viena provokatora murgi, par tiem jāzina ne vien policijai, bet arī mūsu lasītājiem. Ja arī jūs uzzināt par kādiem, arī interneta, draudiem, dodiet ziņu arī mums, pārējiem. Patiešām būsim modri.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

  1. a kāpēc viņu neliek cietumā.pec manām domām žīdi kurina naidu starp krieviem un latviešiem.kā saka grib atriebties abiem ,jo viņus vāca nost visi kas tika pie teikšanas.

  2. Apollo un delfi šādu naida kurināšanu,ja raksta latvieši,atslēdz,tiesa tiesā,bet krievžīds drīkst gānīties starptauriski un nekā nav.Es saskatu prastu iebaidīšanu,par ko būtu darbs DP.Bet zinu,ka nebūs tik ilgi,kamēr šie krievu diversanti tiešām sarīkos Francijas variantu.Ir taču murgu robeža!Un tādam “Regnum” jau bija jābūt roku dzelžos.Tāda ir Latvijas “demokrātija”,kad katrs bandīts un psiholoģiskais diversants drīkst slaucīt kājas latviešu tautas dvēselē.

  3. Girss ir žīds un tas izskaidro visu. Mūsu DP sastāv no KGBistiem, kuri pēc ideoloģijas ir tie paši žīdi. Tas izskaidro to, ka tādi sū-di kā girss nav novākti.

  4. Mūsu drošības policijai ir jādod lielāka vara.

  5. Kā jūs domājat ,vai Girss ”biedram” nav bail, ka kāds pie viņa var ierasties ?

  6. Ну если редакция газеты постоянно воюет на идеологическом фронте, то не грех и содержать специальных аналитиков. Да и разве отслеживание и поиск информации не есть одна задач журналиста. С другой стороны, всегда подозревал что стукачество у вас в крови. Редакция поступает совершенно некоректно и непрофессионально, печатая только отдельные, выдернутые из контекста фразы. Надо давать ссылку на материал или приводить его полностью в переводе. Люди не дураки и сами могут сделать выводы. Поступая так, редакция нарывается на судебный иск, сами сказали ведь, что Гирс юрист.

  7. Tiešām žēl nodokļos nomaksātās naudas! Par šo naudu mēs visi uzturam “Drošības” policiju.

  8. robežu nav! Bet šis krievu dāsni algotais tipiņš vienmēr būs gatavs naudas kalps! Nez ko dara te, ja Krieviju tā mīl? Uz priekšu, nemaitā te gaisu LATVIEŠIEM!

  9. Girsa atbilde ir reāla, ja to gribēs Putins, bet veiks protams kādi protestējoši hotentoti, zvērkāvji u.t.t.. Kā tas bija atriebībā par Mistral…

Draugiem Facebook Twitter Google+