×
Mobilā versija
+5.8°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
1. novembris, 2015
Drukāt

Mūrniece: Agresīvā komunikācija novājina valsts varu (11)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Ināra Mūrniece

“Politiskā vide ir kļuvusi saspringtāka, atklāti agresīvāka nekā agrāk. Tajā vairāk ienāk nesavaldība,” intervijā “Latvijas Avīzei” secina Nacionālās apvienības politiķe Ināra Mūrniece, kura pirms gada – 4. novembrī – kļuva par Saeimas priekšsēdētāju. Viņa teic, ka jābūt ļoti lielam iekšējam mieram, lai nevajadzīgi nereaģētu uz dažādiem politiskiem izlēcieniem vai tīšām provokācijām. “Negāciju kļūst vairāk, tā ir kā sniega pika, kas, veldamās no kalna, kļūst arvien lielāka un lielāka. Apakšā paliek idejas, vērtības un paveiktie darbi, un cilvēki to vairs neredz,” uzsver Saeimas priekšsēdētāja. “Agresīvā komunikācija novājina valsts varu un traucē pildīt būtiskus uzdevumus, kas saistīti ar ārējās un iekšējās drošības stiprināšanu, Kremļa informatīvās ietekmes mazināšanu, sociālajiem un citiem jautājumiem, uzsver I. Mūrniece, pieļaujot, kā šāda diagnoze kādam var likties pārāk skarba, taču, viņasprāt, lai problēmu apzinātos, kādam tā ir jāpasaka. Viņasprāt, tikai tad, kad politiķi – nevis viens, divi vai pieci, bet vairākums – būs to apzinājušies, varēs sākt domāt, kā šo problēmu risināt.
“Manuprāt, šobrīd politiķiem kopā ar visu sabiedrību jāveido jauna sadarbības platforma – ar skatu ilgtermiņā,” intervijā rosina I. Mūrniece. “”Vienotība” nākusi klajā ar savām idejām Latvijas simtgadei. Augstu novērtēju, ka to skaitā ir Nacionālās apvienības stingri aizstāvētās idejas demogrāfijas uzlabošanai, kā arī pirmā mājokļa atbalsta programma. Tas liecina, ka varam izveidot kopīgu pārpartiju idejisko platformu. Nacionālā apvienība ar savu simtgades programmu gatavojas nākt klajā partijas kongresā ap decembra vidu. Gaidīsim, kādas idejas virzīs citas partijas. Tas būtu liels mūs, visus Latvijas cilvēkus, vienojošs kopdarbs ar skatu uz Latvijas simtgadi.”
Visu interviju ar Ināru Mūrnieci lasiet 2. novembra “Latvijas Avīzē” vai “Latvijas Avīzes” e-izdevumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. ................... Atbildēt

  ar skatu tālumā grūti ieraudzīt kas notiek te

 2. Zini vecais tev ir “iztrahētasšmadzenes kā Kremļa trollim,tas nu gan ir fakts!!!Kur tu redzi to nabadzību? Visos pat mazos ciemos ,nerunājot par pilsētām,pilns ar mašīnām,ka piektdienās nav kur mašīnu iestumt.Ah tad tu teiksi lietotās? Bet kur paliek lietošanas izdevumi? Teh.apskate,remonts,benzīns ,ceļu nodoklis utt.?Lietotā prasa lielākus izdevumus! Bodes pārpildītas,ratiņi piekrāmēti ar kaudzin utt. Nemuldi par nabadzību,ja nu vienīgi PSRS laika pensionāri,bet ja divi kopā viss OK !!Tu .. paklusē!

 3. KAUNS nebija PALIELINĀT sev algas no 2016.gada 1.janv;āra par 160 eiro, tādējādi saņemot gandrīz 4 000 eiro mēnesi???
  ja skaidri redzams, ka tautas slīgst …NABADZĪBA!!!
  Ar TUKŠU muldēšanu nav iespējams likvidēt …NABADZĪBU …valstī, kuru vada IDIOTI un KAMPĒJI, kuriem pie iztrahētā kājstarpes cauruma TAUTA!!!
  No kura laika tautas KALPI pārtapuši par tautas ASINS-SŪCĒJIEM un KAKLA-KUNGIEM …
  Lai TREKNOS un TRULOS purnus piebarotu …tautai nākas ļoti SMAGI strādāt …

 4. Vajaga tautu uzklausīt,palīdzēt,aizstāvēt,bet ne ignorēt iedzīvotāju prasības un dancot ES pavadā.Man liekas,ka valdība dzīvo bagātā Latvijā,bet tauta nabadzīgā,pusbadā,bet nevienu ministru,deputātu tas neuztrauc…..viņi izliekas mūs neredzam,atceras tik pirms vēlēšanām …………

 5. Mūrniece ir reti sakarīga politiķe, bet kā redzam no intervijas, atšķirībā no tautas, politiķiem viņa nepatīk. Politika ir netīra un politiķiem nepatīk tie, kam tās drēbītes vēl ir baltas.

 6. un vai ieteikums būtu aizliegt, paslaucīt visu zem tepiķīša? Tāda vienkārši ir cilvēka daba – duāla, to neviens nav vēl atcēlis. Vai gan citādi mums būtu regulāri kari, revolūcijas, slaktiņi, ikdienas varmācības un agresija?

 7. Pie teiktaa lielaa meeraa vainiigs ir internets, jo tajaa anoniimi var rupji lamaat savus pretiniekus un izplatiit dadzhadus nepatiesus apgalvojumus. Palasiet tikai paargudros, anoniimos komentaarus pec kaada raksta aviizee!

 8. … Vainigi ir pasi , NA !

  … Kad to vareja nobremzet … tas netika darits, labas ieksejas sadarbibas del Koalicija … !

  … Tagad, nu paliceji zida pirkstus un skumdinas par nepadarito … skumji … !

 9. Cien.pie vainas ir stipri pārprastā un izstaipītā “demokrātija”,resp.VISATĻAUTĪBA !! DP un SAB ir tik bezzobaini,ka tādi girsi,gopaņenki utt. paliek arvien nekaunīgāki,jo redz ,ka LV valda visatļautība.Viņus pat aicina uz diskusijām sab,TV !!Reklamē.Kāda bija reakcija kas salauza neatļautā piketā to slotas kātu,kāda reakcija pret Iesalnieku,Sluci utt?Vai VVC un valdība nezina par to,ka latvietim pat sētniekam pieprasa okupantu val.un tamdēļ latvietis SPIESTS !! braukt prom.Pat ja sadzemdētu bērnus,BET KUR LATVIETIS STRĀDĀS? Vai atgriežaMIES 1945.GADĀ valodaS politikā un latviešu diskriminācijā? UN JŪS ARĪ TO NEREDZAT? Kāda demogrāfija?!Atjēdzaties un pavērojiet kas notiek valstī un RĪGĀ ,arī tur,kur valda SC !!!Drīz jau nebūs kam balsot par NA u.c. latviskām partijām,ja vēl atskaita tādus “latviešus”kā Amerika GKR. Kur jūs visi dzīvojat? Bez tankiem Rīga atdota krieviem !!Ceru,ka necenzēsiet,jo nekam nevar ticēt latvietis.

  • Esam tik tālu, ka latviešiem reiz būs jādodas atbrīvot Rīgu. Mēs nevaram apspriest nevienu jautājumu Rīgas ielās, lai tur kāds nevāvuļotu okupantu mēlē. Nav iebildumu, ka sveštautieši izsaka savu skatījumu uz lietām, taču LTV-1 tam jānotiek VALSTS valodā. Ja uzrunātais to neprot vai negrib, uzrunājiet kādu citu!
   Tikko Valmierā Matisone aptaujāja pilsētas iedzīvotājus, vai viņi jūtas droši? Un, ziniet, arī Matisone, droši, ka ar zināmām pūlēm, speciāli bija atradusi vienu tanti, kas atbildēja svešvalodā! Kāpēc?! Vai tā ir dzīšanās pēc eksotikas, vai pārprasta ”integrācija”?
   Ja mēs paši necienīsim sevi, savu valodu, tad krievs to noteikti nedarīs! Žurnālistiem ir jābūt valodas aizstāvju pirmajās rindās, taču viņu nepārdomātā, pat noziedzīgā tolerance rok dziļu kapu mūsu valodai.

Draugiem Facebook Twitter Google+