×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
4. oktobris, 2015
Drukāt

Mūrniece: būt par skolotāju – tā ir cēla misija (5)

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Ilustratīvs foto

Būt par skolotāju ir cēla misija, un tik atbildīgu darbu spēj veikt tikai dvēselē bagātākie un stiprākie cilvēki, sveicot pedagogus Skolotāju dienā, uzsver Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK).

“Būt par skolotāju – tā ir cēla misija. Tik atbildīgu darbu spēj veikt tikai dvēselē bagātākie un stiprākie cilvēki. Skolotājs ne tikai palīdz atrast ceļu uz jaunām zināšanām, bet arī saprast daudzas dzīves patiesības, pieaugt savai ģimenei, novadam, valstij,” pauž Mūrniece.

“Ikviens no mums mācību laikā un dzīves ceļā sastapis savus mīļākos skolotājus, kuriem jāpateicas par iegūtajām zināšanām, spēju ieinteresēt savā jomā, sniegto dzīves gudrību. Iespējams, tie bijuši arī stingrākie un prasīgākie skolotāji. Laikam ejot, apzināmies, ka tieši viņi mūsu dzīves ceļasomā ielikuši vislielākās bagātības – zināšanas, prasmes, dzīves gudrības, palīdzējuši veidot un norūdīt raksturu,” saka Saeimas priekšsēdētāja.

Mūrniece pateicas skolotājiem par “nesavtīgo darbu, neizsīkstošo enerģiju un ticību nākotnei”.

Starptautiskā skolotāju diena tiek svinēta 5.oktobrī, savukārt Latvijā šo dienu atzīmē pirmajā oktobra svētdienā, kas šogad ir 4.oktobris.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Jā, protams, Saeimas priekšsēdētājai tā ir jārunā saskaņā ar amatu, kas nozīmē gluži banālu verdzību. Patiesība ir gluži cita jau kopš padomju laikiem: par skolotājiem iet strādāt augstskolu atbirums, kas nekur citur nebija derīgs un vajadzīgs.

  2. Jā, gan. Bet tas viss atsitās pret algu. Pat divreiz lielāka, ļautu tikai pieticīgi izdzīvot – tik smieklīga tā alga ir.

  3. arī par labdarību var nosaukt….

  4. Cēla misija, kas atspoguļojās algās

  5. Diemžēl Latvijā tā ir misija, kaut gan vajadzētu būt cienījamai, prestižai un sapņu profesijai.

Draugiem Facebook Twitter Google+