Latvijā
Politika

Mūrniece: Gribas ieskatīties Koļegovai acīs 16


Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece
Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece
Foto – LETA

Pirms lemt par atbalstu Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amata kandidātei, Valsts vides dienesta vadītājai Ingai Koļegovai, gribētos ieskatīties viņai acīs, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta panorāma” sacīja Saeimas priekšsēdētāja, Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) pārstāve Ināra Mūrniece.

Viņa uzsvēra, ka Nacionālā apvienība pagaidām atturas vērtēt Koļegovas atbilstību VID vadītāja amatam, jo nepazīst šo kandidāti.

Tādēļ VL-TB/LNNK, pirms paust atbalstu, vēlētos satikties, cilvēciski iepazīt, ieskatīties acīs un uzklausīt redzējumu un vīziju par VID darbu.

Kā ziņots, pēc tam, kad iepriekš izsludinātais konkurss uz VID ģenerāldirektora amatu beidzās bez rezultāta, Koļegova pagaidām ir vienīgā VID vadītāja amata kandidāte.

Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS) ir ticies Koļegovu un uzklausīja viņas redzējumu par to, kā būtu jāstrādā VID. Nākamnedēļ jautājums par viņas virzīšanu vēl tiks apspriests ar finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu (ZZS), kuras ziņā arī būs izšķirošā lēmuma pieņemšana.

Zaļo un zemnieku savienība ir kopumā pozitīvi noskaņota par iespēju Koļegovai kļūt par VID vadītāju, savukārt Nacionālā apvienība un “Vienotība” vēl vēlas iepazīties ar viņas redzējumu par VID turpmākajiem darbiem.

Saistītie raksti
LA.lv